Volná diskuze

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
http://aktualne.centrum.cz/domaci/regio ... =centrumHP

Byl jste někdy někdo? Fakt to funguje? Osobně bych nic nekoupil.

To šidítko tam celkem humus.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jo to funguje pořád, u nás taky, ale už tam mají docela prd, ale to takhle když mi v březnu vykradli kofoly garáž, to si nedovedeš představit kolik jsem si tam nakoupil svých věcí :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
No tak mě to v dnešní době příjde divné. Přeci mám internet a na něm sbazar, bazoš, ibazar, ...
Proč bych měl stát jak šulda někde v chladném a sychravém počasí, když to z tepla domova naházím na net a pak už jen čekám.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Milan_B. píše:
No tak mě to v dnešní době příjde divné. Přeci mám internet a na něm sbazar, bazoš, ibazar, ...
Proč bych měl stát jak šulda někde v chladném a sychravém počasí, když to z tepla domova naházím na net a pak už jen čekám.

No to jo, to uděláš ty, nebo já, ale se jdi podívat co tam prodává za lidi a pochopíš to hned :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
tak podle fotek to je vidět. Ale kdo je "kupní síla"

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Kupní síla, důchodci (jsou zvědaví na cokoliv) a zbytek nejspíš nadšenci.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Takových bleších trhů máš po celé ČR spousty. Ale co vím, hodně jich je také v Polsku (skoro v každém větším městě mají blešák/tržnici). Ono takhle se tam nevyplatí nic nakupovat, ale co třeba babička s dědou jezdívali do Polska, tak na trzích nakupovaly sladkosti téměř zadarmo :) - třeba 5kg balení takových těch gumových bonbonů apod. takže asi tak.

Osobně bych si na blešáku asi nic dražšího nekoupil (ostatně třeba jako v LIDLu - tam si taky kupuji jen jídlo) :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
čudujem sa že tí ľudia ten tovar kupujú, kde aký odpad za pár drobných

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Každý den jezdím do školy do jednoho města o sedmi tisících obyvatelích. Město se skládá vlastně z jednoho náměstí a domů kolem něj, klasika, větší vesnice. Každé úterý se mnou do autobusu nasedá desítka důchodkyň (občas i chlap) překvapených z přítomnosti studentů a prostě hned potřebují jet do toho města. Konají se tam totiž trhy. Ty jsou na onom náměstí, vlastně na jeho polovině. Jsou to vietnamci a tak. Malé stánky v zimě i v létě. Když jedu ráno o hodinu dřív, někdy se usmívám nad tím, jak to tam házejí, jak se zbožím zachází. Nekoupil bych si také nic...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se