Volná diskuze

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Ahoj,

mám takový menší problém. Kolega má všechny emaily v Outlooku a pořídil si nový notebook. Nyní je chce vše přesunout do toho nového, ale přes export a následný import nám to bohužel nešlo :( Zkoušeli jsme i přes archivace, ale také nevím. Sám Outlook nevyužívám :(
Dále jsem se chtěl zeptat, při nastavení nového emailu, který má tvar např. neco@necovelkeho.cz a mají jej vedený u googlu, tak mi to nešlo připojit právě přes Outlook, i když jsem přímo v tom mailu povolil jak IMAP tak POP3, a ani jedno nešlo. Nesetkali jste se někdo s něčím podobným?
Děkuji za rady

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
A v čem je problém ? Nastavit ve starém Outlooku pop3 a tím natáhnout maily na server a pak z nového ntb je pře pop3 stáhnout na novýho pc a nebo je nechat na serveru a používat imap ?

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Nevím jak u Outlooku ale mohl by mít nějakou složku v Dokumentech nebo Domovský složce a v ní uložený všechny maily a to by mohlo jít zkopírovat.
Jinak návodů na propojení Gmailu s Outlookem je hrozně moc např. tady
mě to v Thunderbirdu funguje.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Děkuji moc za rady. Ještě mě zajímá, kolega si nechal všechny maily ukládat jen v Outlooku, a na serveru, kde byly, se mazaly. Jak je bez problémů dostanu do toho nového Outlooku? Díky

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
V outlooku nastavit namísto pop3 imap a nahraješ je na server a je to.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se