Volná diskuze

Bottle3D
WD Trader: 0.5/5

Příspěvky: 66
Registrace: 23.11.2013
Zdravím,

nedávno (cca. týden zpátky) jsem se pustil do projektu facebook stránky, kde denně přidávám produkty (amazon affiliate)(herní produkty), herní obrázky, herní ankety, herní meme obrázky a mnoho dalšího týkajícího se her. Během týdne jsem dosáhl téměř 900 like (fanoušků) a plánují také rozjet webovou stránku pro CZ/SK a ENG (protože 500 fanoušků tvoří USA, 150 fanoušků tvoří UK a 120 fanoušků tvoří Česká republika, Německo tvoří něco kolem 81 fanoušků a zbytek jsou jiné státy). V plánu ale není pouze internetová stránka, ale také youtube videa (herní), kde v popisku budou herní produkty. Momentálně pouze propaguji příspěvky na své FB stránce (bez placené formy, jedná se pouze o vložení příspěvků) na produkty. Mám ted 2 affiliate programy Kinguin a amazon, kinguin dnešním dnem zaznamenávám 194 kliknutí a na Amazonu zaznamenávám 1900 kliknutí. Ovšem s prodejností je to velmi špatné, kinguin 0 a amazon 2 prodeje. Poradíte mi prosím, jakým směrem to vést? Popřípadě jakou formou propagovat?

Děkuji

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se