Volná diskuze

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Zdravím, chtěl jsem se vás zeptat, jestli máte podobné zkušenosti jako já. Respektive, jestli mi můžete poradit, čím by to mohlo být a jak to změnit. U jednoho webu, když ověřuji pozice klíčových slov a slovních spojení, mi to háže diametrálně odlišné pozice v Seznamu a Googlu. Web funguje již pár let a pořád je to stejné. Je pravdou, že jsem se tím dosud nezabýval, ale přijde mi škoda, že si "nesáhnu" na potencionální návštěvníky z Googlu.

Příklad:

jack rozparovač Seznam: 9 Google: >100
tajemství Seznam: 2 Google: >100
atlantida Seznam: 6 Google: >100
ilumináti Seznam: 11 Google: >100
kryptozoologie Seznam: 10 Google: >100
starověký egypt Seznam: 31 Google: >100

A tak bych mohl pokračovat donekonečna.

Děkuji za postřehy, rady a tipy.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Nemáš nějakou penalizaci? Máš web v https://www.google.com/webmasters/tools ?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mám na jednom webu přesně to stejné, seznam na 10 kw první strana a google na ta samá kw mě dává na stranu 6-7 , mám ale web kde je to přesně naopak, na googlu první strana a seznam pozice 70-80 ještě jsem nepřišel na to, proč tomu tak je.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
No někde bude zakopaný pes, ale docela mě štve to, že se na mé stránky nedostávají lidé z vyhledávání na Googlu.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já jsem si ze začátku myslel, že je to tím že prostě seznamu trvá než to všechno naindexuje atd, jenže ten stav u mě je už dva roky a pořád stejný, taky to nechápu.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Mno já jsem vypozoroval, že mi to dělá u webu, který běží na systému sunlight.cms, podobné stránky, mnohem mladší se na Googlu umisťují mnohem lépe a se Seznamem také problémy nemají.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se