Volná diskuze

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsem narazil na nepříjemnou informaci ohledně dalšího vývoje Flocku. Přibližně za týden 26. dubna končí vývoj a podpora tohoto prohlížeče, resp. to píší vývojáři na webu http://flock.com/ Pár let nazpět jsem tento prohlížeč často používal, v době, kdy ještě běžel na Gecku a nebyl tak provázaný se sociálními sítěmi. V té době to měl Flock dobře namířeno, ale nedokázal využít alespoň té výhody jako sociálního prohlížeče, aby se masově rozšířil. Přesto získal několik tisíc uživatelů.

S koncem tohoto prohlížeče jsem zvědav, jak si povede doména flock.cz

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Používal jsem ho krátce a neoblíbil jsem si jej. Určitě škoda každého produktu, který přináší změnu, což Flock byl.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Flock jsem stejně jako ostatní minoritní prohlížeče nijak neřešil, takže jsem ani neměl tu čest. Podle vyhledávaných témat na flock.cz bych tipnul, že tam stejně moc relevantních návštěv nechodilo, takže jestli si doména na parkingu něco vydělala, vydělá si i dál.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
-kst- píše:
Flock jsem stejně jako ostatní minoritní prohlížeče nijak neřešil, takže jsem ani neměl tu čest.


Optimalizaci pro minoritní prohlížeče také neřeším, ale jednou jsem ještě na starém WD speciálně u Flocka odstraňoval jeden problém.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se