Volná diskuze

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Já ho znám - nepoužívat sklik vůbec :-) Pak máš klid...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Tohle spíše zkus řešit se seznam podporou.. Ono to určitě nějak půjde, stačí jen chtít...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Mac píše:
Jsou to tak nepředstavitelní v uvozovkách "kreativci", sotva v Skliku zablokuju super web jednoho z nich, musím hned zablokovat i jeho další skovst na ještě skvostnější doméně. Tolik ztraceného času s blokováním těhle sraček. Seznam by už mohl přijít s nějakým hromadným filtrem.


moje řeč. ty půjčky už jsou fuckt nechutný. prostě se na to, hoši, už vykašlete, ať mám míň práce :-).
jinak s tím cílením skliku souhlasím. zaměřit sklik reklamu na půjčky je jednoduchý, ale na cokoliv jiného je už problém.

Do dneška jsem nepochopil jak se jim vyplatí reklama na skliku nebo facebooku, když je tam konverzní poměr tak veliký. zřejmě milion kampaní s maximálním filtrem. Obdivuju tu vytrvalost některých.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Toto je bohužel nešvár Skliku a též se to snažím postupně filtrovat. Jednou za čas si na to najdu čas a hromadně odbouchnu třeba 50 webů :-).

Dělám to tak, že když něco upravuji například na stránkách a nějakou takovou reklamu zahlédnu, opíšu si URL do textového editoru a jakmile jich tam mám víc, jdou do filtru. Není to sice nic jednoduchého, ale jinak to zatím nejde.

Osobně bych uvítal nějaký hromadný filtr na kategorii finance, ale bohužel, není a asi ani existovat nebude.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Mac píše:
Preventivně, tě jdu zablokovat taky. :-D


to nemusíš, já PPC nevyužívám :-D

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Vždyť tam musí být solidní cena za proklik, ne? Chcete vydělávat? Je to sice hnus, ale prachy z toho asi dostanete...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mac píše:
Chci být děvka??? Chci vydělávat na cizím neštěstí díky hajzlům, co na neštěstí parazitujou??? Tohle na ClubOfTraders.com NIKDY nebude!!!

Stačí jako odpověď? ;-)



No ono stačí žes tam měl sázkovej affil, stjné lidské neštěstí, jako půjčky.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
mkurri píše:
Vždyť tam musí být solidní cena za proklik, ne? Chcete vydělávat? Je to sice hnus, ale prachy z toho asi dostanete...


si pleteš inzerenta a publishera

z pohledu inzerenta se mi PPC moc nevyplatí, protože je konverzní poměr příliš vysoký
a z pohledu publishera se mi pořád vyplatí víc affiliate než PPC

-- 29. 05. 2013 09:18 --

freez píše:


No ono stačí žes tam měl sázkovej affil, stjné lidské neštěstí, jako půjčky.


asi tak nějak. vtipný je, že toto často kritizují i tací, co mají někde nějaký neúspěšný půjčkový web.

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Dívejte se na to konstruktivně, třeby na Kypru to odnesli ti, co měli odloženo a ne zadluženci. Takže půjčujte jak o život, jinak naše měna zbankrotuje, protože z půjček žije. Když bude dost půjček, tak můžeme na našem inflačním nekrytém letadle letět ještě o pár let dýl ne? :D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
mkurri píše:
Vždyť tam musí být solidní cena za proklik, ne? Chcete vydělávat? Je to sice hnus, ale prachy z toho asi dostanete...


Cena za proklik solidní být může, ale na webech, kde o půjčce není ani slovo to moc nevydělá (mám odzkoušeno) ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mac píše:
Kurzové sázení a parazitování na lidském neštěstí je trošku rozdíl, ne? Gamblig, automaty nebo podobné sračky jsem tam nikdy neměl a nikdy mít nebudu. ;-)

-- 29. 05. 2013 20:15 --

Kurzové sázení a parazitování na lidském neštěstí je trošku rozdíl, ne? Gamblig, automaty nebo podobné sračky jsem tam nikdy neměl a nikdy mít nebudu. ;-)


Ne je to úplně stejné, tisíce lidí se kvůli kurzovým sázkám zadlužují, kradou a zabíjejí jen aby měli na sázky. Je to stejná nemoc jako automaty. A stejné lidské neštěstí.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Takových je a ještě bude... :)
Provozuji www.FreeBit.cz nejen o smartphonech. Fandím iPhone 12 a Apple obecně.
 Nový iPhone 16 Pro s větším displejem a baterií

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Díky Macu za seznam.

Já už jsem to kdysi tady v nějakém vláknu rozváděl. Nebylo by špatné mít společný filtr a ten šlechtit, kultivovat. Možná by to mohla být další funkce Webdealu. Vložíš svůj filtr a ten obohatí společný (vymaže duplicity) Dokoce by mohl být "zpoplatněn" za WD. Stylem šel by vidět jen coby obrázek a zaplatíš třeba 5WD a můžeš si ho zkopírovat jako text. U seznamu by byl i datum poslední aktualizace. Klidně by to mohlo hlídat kolik nových webů tam je přidáno od posledního použití u jednotlivých uživatelů. Jen filtry by musely být na různé weby. tzn. na travel, finanční atd... a muselo by se nastudovat zdali to není v rozporu s pravidly Skliku.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Belindasa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 13.11.2012
Diky za postřehy..

panbramburek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 14.10.2016
Affil dneska můžete vidět skoro všude, ať už se jedná o binární opce, nebo třeba o již zmíněné online automaty, které taky zažívají dost velký boom. A pokud se jedná o půjčky tak s těma se podle mě teď roztrhl pytel, především s těma rychlejma. Co jen zavoláte a pošlou vám peníze. Nechápu třeba lidi, co si půjči peníze třeba na dovolenou, nebo na dárky. Když na to nemám, tak si přece nepůjčím ne? A logicky a pravděpodobně nebudu mít peníze ani potom. Affil vydělává, to je celý odpověď na otázku, proč je tolik affil webů.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se