Volná diskuze

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ahojky všem,

není tajemstvím, že provozuji reklamní systém http://reksys.cz (Bannerová reklama)

Nenašel by se zde někdo, kdo by rád přidal i svůj banner do výměny a zároveň poskytl i místečko na svém webu pro zobrazení? Ohledně webu, je téměř jedno o jaký web (myšleno zaměřením) se bude jednat (pokud nebude porušovat pravidla).

Momentálně by se Vaše reklama zobrazovala až na 8 webech (podle zvoleného rozměru reklamy). Další 4 weby do systému budou zařazené v nejbližší době.
Když se mrknete na statistiky, tak každý měsíc je nárůst počtu zobrazení i prokliků. Tak si myslím, že by to nemuselo být pro Vás až tak nezajímavé, jelikož tím podpoříte i svůj web.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Já nevím, v tomhle jsem jel před čtyřmi lety, když jsem si dělal webík na Webgarden.cz a Websnadno.cz a potřeboval jsem návštěvnost. Je fakt, že když jsem si dal na banner nahou Verešovou, měl jsem i dva tácy lidí denně. Dneska už to ale vyšlo z módy, alespoň pro mě...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak je fakt, že dnes je to již o něčem jiném, než před pár lety. Tento systém sem si zařídil hlavně pro mojí potřebu. Když už to funguje a je na to přístup i z venčí, tak proč to nezkusit nabídnout i někomu jinému k užití.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To je dobře, vítán je každý, kdo bude mít zájem.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Až bude chvilka, tak asi zkusím nějaký ten banner vytvořit a otestuju to. Proč ne.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
alijosha píše:
Tak je fakt, že dnes je to již o něčem jiném, než před pár lety. Tento systém sem si zařídil hlavně pro mojí potřebu. Když už to funguje a je na to přístup i z venčí, tak proč to nezkusit nabídnout i někomu jinému k užití.

Jasně, to neříkám. Já to měl dřív taky, jen jsem tam nabízel kredity získané na diskuzním fóru. Ale jo, zvýšilo to aktivitu fóra :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
-kst- píše:
Až bude chvilka, tak asi zkusím nějaký ten banner vytvořit a otestuju to. Proč ne.


Není ani trochu problém, jen se klidně zapoj a zkoušej :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se