Volná diskuze

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Ahoj lidi,

jak často dáváte reputaci příspěvku, který Vás nějakým způsobem oslovil nebo Vám pomohl? Zaujalo mě, že kolikrát tady kluci odpoví na dané téma velice dobře, a tazatel takto nepoděkuji, což na jiných fórech třeba funguje automaticky. Dáváte reputace, nebo se Vám to zdá zbytečné?
Je to jen taková úvaha při večeru :)

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Ahoj, když je to pro mě nebo pro někoho kdo se táže hodnotný příspěvek, rád reputaci udělím...

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Ahoj, každé užitečné odpovědi na můj dotaz se snažím dávat reputaci a dávám i ostatním velmi dobrým/přínosným příspěvkům.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Teoreticky vzato by se mohlo nízké udělování reputací zdůvodnit tím, že to prostě zdržuje. Pokud by to bylo na jeden klik jako tomu je na ostatních fórech, tak by se to více rozjelo, alespoň si to myslím.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já si myslím, že kdo chce reputaci udělit, udělí ji, i když to není na jedno kliknutí momentálně. Podle mě je spíše problém v tom, že plno lidí ani netuší k čemu je to vůbec dobré a ani kde to najde.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Souhlasím jak s Wladassem, tak s Alijosha. To, že to není na jeden klik spoustu lidí odradí, a také spousta lidí to vůbec nepoužívá, jelikož ani neví, že tady ta možnost je, nebo na to nejsou zvyklí. Proto mě třeba zarazilo, když vidím někoho s 500+ příspěvky a má 5 reputací. To je jako by psal pořád jen blbosti a nic hodnotného :) Ale to byla spíše jen taková úvaha. Bylo by fajn takto reagovat a dávat reputace. Noví uživatelé pak už na první pohled poznají, kdo je "guru nebo spolehlivý", což je třeba.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Chtělo by to nějakou osvětu uživatelstva a nějaký názorný obrázek. Třeba tenhle :-DDD
Untitled.png
Untitled.png (6.27 KiB) Zobrazeno 5145 krát

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ano, problém je v systému udělování reputací. Často se mi nechce ani udělovat reputace, protože je to zdlouhavé.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To je příklad ale :-) Majitel a neuděluje reputace, pak to tu má fungovat :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
No majitel po tomto faux pas šel a trochu to zjednodušil (čti - oddělal nutnost kliknutí navíc při potvrzení, zda si opravdu tu reputaci přeješ udělit, přecijen co kdyby jsi se 2x za sebou ukliknul a tu reputaci nechtěl přidat :-D). Dříve jsem nedával reputace, ale v posledních 2 dnech jsem jich rozdal 5-6? :-)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak jsem to hned vyzkoušel a kupodivu to funguje :-) A chválím, že si se polepšil s rozdáváním ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mě to až tak nevadilo, přeci jen jako uživatel systému Windows jsem zvyklí, na otázky typu "opravdu to chceš udělat?" ..."ano" ...."jseš si jistý, že to vážně chceš udělat?"...."ano"...."poslední varování, opravdu to chceš?" ... "ty woele jóóóó" ...."tak dobře" :-D

Ale takhle to bude rychlejší to je pravda :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To máš naprostou pravdu s tím Windowsem :-D, tam je to dělaný pro hoooodně blbý, ale na druhou stranu vědí, proč to tak dělají, jelikož stejně plno lidí to dokáže rozesrandit i přes všechny ty upozornění.

Tady si myslím, že to stačí opravdu na to jedno kliknutí.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Aneb, jak taktně říct, že tu nejsme žádní blbci :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Včera jsem přizpůsobil reputační systém tak, aby fungoval na jedno kliknutí. Chvíli tu bylo i to tlačítko, ale plánujeme redesign tlačítek a přidáme to tam až po něm.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Koukám, že se přestal zobrazovat počet reputací u příspěvku.
edit: koukám, že špatně koukám :)
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Dneska jsem koukal na některé témata, a počet reputací u některých příspěvků krásně roste. Pěkně se to rozjelo :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se