Volná diskuze

Z české politiky...
100%
Žádná hlasování
Žádná hlasování
Žádná hlasování
Žádná hlasování
Celkem hlasů: 8
Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Média nás tím denně zásobují. Dnes vylezly další nahrávky. Kdyby se nějakej lobbista nevysekal a ožralej nesrazil jednu Vietnamku, asi bychom ho ani neznali. Jenže to by nevyšlo najevo, že má velice dobré vztahy s BIS, která zase čachruje s nahrávkami politiků, předně těch z VV. Do toho si mindráky léčí Kočí, Bárta a Škárka.

Má to jedno pozitivum. Alespoň si nás po dlouhé době zase všimla světová média. Ano, ironie. HÉÉÉPEČÍK!

Co na to říkáte?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Abych řekl pravdu, snažím se aby to šlo tak nějak mimo mě, protože jak se někde začtu, v tu ránu se mi dělá z politiků této země špatně :-(
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Politiku nějak zásadně nesleduji, ono také není moc co, ať je tam Petr nebo Pavel, ať je rok 1990, 2000, 2012 a i když bude 2050, pořád to bude stejný.
Mě přijde, že se tam řídí heslem: hamty, hamty, ať mám víc,jak tamty.

Ale je vidět, že v anketě má zatím stejný názor jako já 100% uživatelů a přesně na to je celá naše politika, jen bych nebyl tak měkký při výslovnosti :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Tu anketu jsem sestavil spíše jako takovou recesi.

Já politiku vcelku sleduji, protože mě zajímá, co se v této zemi děje. Patřím ještě mezi ty, co na to mají žaludek. Což je asi věkem. Zprávy pravidelně čtu, mám docela přehled. Proto mi přijde, že v posledních měsících je to horší a horší. Nejdříve mi dost zkazila chuť ACTA, pak přišly soudy VV a teď tohle. Bylo zábavnější sledovat ta extempore Topolánka a výjevy Paroubka než familii od Johna.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Politiku jsem přestal sledovat někde mezi předposledním frťanem becherovky v podání Miloše a amerického dementního úsměvu který předváděl Špidla :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Já politiku taky sleduju, protože mě to zajímá, ale v anketě jsem nehlasoval, protože nevím, jakou možnost si vybrat. Strašně mě štve, co se tam nahoře děje. Jsou to lidi námi zvolení, kteří by tedy měli podporovat zájmy nás. Ovšem jediné, co se nahoře řeší jsou peníze. Sedí mi na to tyhle 2 tracky (obsahují vulgarismy, tak pokud se nechcete morálně pohoršovat, nedoporučují zapínat):

SKORE - Inter arma silent musae
Hugo Toxxx - na na na (srat)

Oba tracky doporučuji poslechnout! Hlavně Toxxxe
Jinak v této sféře budou asi vždycky problémy. Teče tam hodně peněz a stačí jen natáhnout ruku, tak proč si nevzít, že? Však přece z cizího krev neteče.

Osobně to vidím na převrat v naší zemi do několika let.

// nakonec jsem se rozhodl pro možnost BLINKÁM a koukám, že nejsem sám
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Jan Paluska píše:
Osobně to vidím na převrat v naší zemi do několika let.


Problém je, jestli se to vůbec dá převrátit k lepšímu...

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
To se teprve uvidí, ale jiné východisko nevidím. Když se na to podíváš, tak demonstrace politiky vůbec nezajímají, mají z toho akorát srandu, neberou to vážně. A po dobrém to taky nešlo, takže převrat je jedinou možností.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jan Paluska píše:
To se teprve uvidí, ale jiné východisko nevidím. Když se na to podíváš, tak demonstrace politiky vůbec nezajímají, mají z toho akorát srandu, neberou to vážně. A po dobrém to taky nešlo, takže převrat je jedinou možností.

myslim si že od toho tu jsou demokratické volby ne? těch co protestovalo bylo 0,1%? těch co to podporují může být 1%?
z převratu nevidím koukat nic dobrého ani demokratického, šanci změnit dostaneme ve volbách
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se