Volná diskuze

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Má už někdo zkušenosti s novým Hosteditem na Savaně? Já celekem dosti využívám hostedit1 a na dvojku jsem moc zvědav. Dnes jsem si objednal doménu kde to vyzkouším, ale než proběhne platba, nemá už někdo něco uděláno? Jen ať vím jak to bude vizualně vypadat :) http://www.hostedit.cz/

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Právě tyto aplikace nevyužívám, ale oproti starší verze HE to vypadá pěkně.
Jen tak na okraj, už jsi zkoušel Hostforum? Ze zvědavosti jsem to zkusil, ale nepodařilo se mi tam zaregistrovat jako další uživatel.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já mám zkušenost jen s předešlou verzí. Ze zvědavosti jsem na tom zkoušel tvořit a za sebe mohu říci jen to, že je to nic moc. Když to srovnám například s wordressem, tak si tam hooodně limitován vším, proto jsem to po chvilce vzdal. Není to nic pro mě. Co musím uznat, že je tam oproti minulé verzi znatelnější pokrok. Sice jsem ti nijak neporadil, ale budu rád, až ozkoušíš sám, když napíšeš svůj názor na tuto aplikaci.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Mě se hostedit líbí, je jasné že nejde moc editovat design atd... ale je to udělaný program ve stylu co nejméne zatěžovat server, Hofy celkem proti různým redakčním systémům zbrojil či zbrojí. Líbi se mi u něj jednoduchost instalace, zaškrtnu v administraci a jedu. Pro nějaký obsahový web dle mého stačí, seo prvky to má. Co mi na staré verzi nejvíce chybělo byla absence komentářů a nešlo tam vložit ani Disqus protože hostedit má problém s jedním symbolem. Proto se těším na Hostedit 2.

K fóru, mě normálně funguje co bych řekl že v něm nejde je statistika návštěv, je taková velkolepá oproti GA. mé fórum je zde www.domluva.cz spíš slouží pro domlouvaní akcí lidí kolem mě. Možná časem ho zkusím rozjet.

Jinak možná mohu být nadšený pro Savanu i z důvodu že diskuzní server Hofyland je má diskuzní domovina. Ale myslím že Hofy to vždy dobře vyargumentuje.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Hofyho a jeho postoje znám. Dala by se kolikrát i říci, že co není od Savany stojí za bačkoru, alespoň podle vyjadřování Hofyho :-) Jinak Savanu jsem využíval v minulosti též a jako hosting jí hodnotím jen kladně a doporučuji všem jako jeden ze tří alternativ, kde jsem byl spokojen. Takže nejsem jakkoliv proti ní a čemukoliv od ní zaujat.

U hostingu máš vždy tu subdoménu.savana.cz a na té jsem zkoušel právě kdysi první verzi Hosteditu. Ten mě tehdy moc nezaujal, jak zmiňuješ, chyběli komentáře atd. a celkově to bylo dost limitované. Vzhledově mi to ani nevadilo, na ten jsem nikdy moc nehrál, ale vadilo mi spíš to, že si nešlo rozložit jednotlivé prvky webu jak by člověk chtěl, ale měl na výběr myslím ze 3 variant a basta. Pro někoho, kdo se nechce patlat s jakýmkoliv nastavováním atd. je to jistě dobré, to neříkám.

Jak už jsem sem psal dřív, jakmile budeš mít web hotov, tak i klidně mi do PM pošli odkaz a jak si s tím spokojen. Možná bych měl pro Savanu klienta, jen se mi to nechce zkoušet samotnému :-) Mě takové věci moc nebaví.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Chtěl bych na hosteditu 2 rozjet blog o čajích (tedy finálně to bude affil) uvidíme. Jinak Hostedit1 mám třeba na průvodci po Toskánsku, viz podpis ale ten pořád ladím...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tvého webu jsem si všiml, že ho tam používáš. Tam mi v celku Hostedit i sedne, přeci jenom to není systém pro nějaký extra velký web. Ale jak jsem již psal, jsem zvědav na druhou verzi a rád se pak mrknu na výsledek.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Oplatí sa to využívať ? Doposiaľ som s tým skúsenosti nemal ale vyzerá to celkom zaujímavo.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Tak je otázka co od stránky chceš, jestli originální design tak to není vhodné, ale pokud chceš mít obsah na netu, vkládat ho jednoduše, nainstalovat stránky jedným kliknutím v administraci u domény (tedy ještě vytvořit databází) žádné povolování přepisování souboru atd... seo uprava odkazů. Jaká bude dvojka poreferuji snad brzo. V jedničce jsem zkrátka napsal text v googledock a jak jsem ho zkopíroval do úschovy, tak se objevil v hosteditu (tučně, kurziva, odkazy) samo někdy to blblo nebylo to úplně bez chybky.

-- 08. 03. 2012 10:35 --

Zde jsou první pokusy, musím zjístit ještě plno věcí, ale líbi se mi to. Samozřejmě jak to vypadá je zásluhou šablony kterou hostedit2 nabízí http://www.zelenycajcerny.cz/

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se