Volná diskuze

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Ahoj,

mám na Vás takový dotaz. Nenapadá Vás, jak bychom mohli s kolegou vylepšit www.seznamprwebu.cz? Již jsme to zde kdysi konzultovali a nápady z tohoto fóra byly nejlepší. Děkuji za jakékoliv připomínky nebo podněty.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak já osobně bych asi začal designem, neboť ten se mi zdá opravdu strašný (je mi líto, ale je to tak)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Upřímná kritika je ta nejlepší a té si cením nejvíce. Nad redesignem jsme uvažovali, ale momentálně spíše hledáme možnost rozšíření pro lepší využití. Jak se říká: "něco navíc". Jenže po posledních diskuzích jsme nejspíše ty nejlepší možnosti již zpracovali.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Hodnotenie PR webov uživateľmi, niečo ako topovanie.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
- Určitě by pomohla aktualizace GPR
- místo vyplňování input="text" číslem by mohla být varianta s posuvníkem. Nutit lidi vyplňovat formuláře, pokud to lze udělat čistě myší je dnes už nepohodlné.
- počet odkazů na hlavní stránce, počet odkazů na stránce s článkem
- počet publikovaných článků
- ukázku RSS feedu
- počet zpětných odkazů
- možnost filtrace podle domény druhého/třtího řádu, podle TLD
- možnost vkládání obrázků
- autorita duplicitních článků v supplement indexu google (když se zadá nadpis, na které pozici jsou)

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Více zahraničních pr webů by bylo fajn.
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Jetel Inkarnát –  druh jetelu z čeledi bobovitých 

politikxxx
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 12
Registrace: 18.11.2010
Rozhodně redesign!
Aktualizace ranků - v mnoha případech jsou úplně jiné ranky, než ty udávané...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Určitě by aktualizace pageranku neuškodila. Design bych až tak špatně neviděl, není nejhorší. Co jej ale sráží hodně dolů je tato část:
Obrázek

Filtry zjednodušit, vypustit vše nedůležité. Pokud chceš mít rozšířené filtrování, tak udělej dvě verze filtrů s možností rozkliknutí na ty další vlastnosti (Alexa, Hodnocení...).
Dále souhlas s Dragem, místo textových polí ve filtrech je nahraď selecty s výběry.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Děkuji moc za připomínky. Konečně jsme se dostali k aktualizace GPR, která už nyní jede každý den. O dalších možných úpravách jednáme. Ještě jednou děkuji.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se