Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím. můžete někdo doporučit kvalitní službu pro ruční linkbuilding? Pouze z vlastních kladných zkušeností.
Případně nabídněte svojí síť katalogu pro odkaz nebo PR.
díky.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
A co si představuješ? regtool.cz?

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Miskin píše:
A co si představuješ? regtool.cz?


jj, o několika těchto poloautoamtických službách vím, jen na to nemám čas. potřebuju teď udělat pár nových webů a na registraci si chci najít externí firmu.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Jo tak, hledáš někoho kdo ti to udělá :)

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Michal Kubíček píše:
Něco jako http://www.prodej-odkazu.cz?



díky. komfortní nabídka. ale spousta katalogu dnes nabízí registraci zdarma. navíc, vzhledem k vyšším cenám, bych si představoval alespoń informace zda bude odkaz na titulni straně, na kolik webů stránka odkazuje a kde na strance bude odkaz umisten (sitewide, v textu, obrazek apod.)
za 700 kč mi dneska zaregistruji i nekolik stovek odkazu.

500 Kč za PR článek (dokonce dodaný klientem) .možná na odborné téma...jinak to máš asi clekem drahý. já mám pro web SR a PR 3 publikaci vcetne napsani PR za 350kč a jinde to je obdobné

neváhám za 1 web dát čistě jen na propagaci 3000 Kč (v základu), ale u tebe bych potřeboval asi tak 30000 :-)

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Pokud hledáš levné odkazy tak ranky.cz a mlink.cz ještě asi taky funguje...

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Tak 350 publikace + napsání rozhodně nebude žádná sláva. Já píšu od 100 Kč/NS a za tuto cenu bych si poskytnutí podobné službu hodně rozmyslel, protože po odečtení ceny za práci by ta publikace vyšla prakticky na cenu běžného prodeje odkazu na měsíc. Co se týká PR webů zdarma a katalogů zdarma, je to v podstatě bezcenný šrot. Zcela prakticky, tematické odkazy ze 2 webů s PR4-5 a asi 3 slabších vynesly u blogu PR4 za rok. Naopak registrace do katalogů u jiných webů měla přesně nulový efekt a to byly ručně registrované katalogy s relativně vysokými PR/SR. Komentování tematických blogů má větší efekt. Totéž platí i pro návštěvnost.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
basti píše:
Tak 350 publikace + napsání rozhodně nebude žádná sláva. Já píšu od 100 Kč/NS a za tuto cenu bych si poskytnutí podobné službu hodně rozmyslel, protože po odečtení ceny za práci by ta publikace vyšla prakticky na cenu běžného prodeje odkazu na měsíc. Co se týká PR webů zdarma a katalogů zdarma, je to v podstatě bezcenný šrot. Zcela prakticky, tematické odkazy ze 2 webů s PR4-5 a asi 3 slabších vynesly u blogu PR4 za rok. Naopak registrace do katalogů u jiných webů měla přesně nulový efekt a to byly ručně registrované katalogy s relativně vysokými PR/SR. Komentování tematických blogů má větší efekt. Totéž platí i pro návštěvnost.


350 kč bylo napsání vč.publikace :-D. chápu, pokud je článek někde veden na viditelném místě a má za účel přivést zájemce. je také rozdíl, pokud ti někdo publikuje článek na podstránku nebo na 2.podstránku. tam ten efekt určitě nebude takový jako z 1.strany, kde je vyšší rank.

tou bublikací 350 kč jsem myslel inzerování na mých webech. Nebazíruju na příjmech z této činnosti. jde mi jen o zaplnění obsahu na mém webu originálním textem a většinu honoráře nechávám textařům, pokud si článek napíšeš sám, máš umístění za 100 Kč.

nebudu tady kritizovat ceny, je to každého věc a i já možná v budoucnu své "vjetnamské" ceny přehodnodtím :-D

kodey
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 22.09.2016
Poptavka-zdarma.cz píše:

jj, o několika těchto poloautoamtických službách vím, jen na to nemám čas. potřebuju teď udělat pár nových webů a na registraci si chci najít externí firmu.


hele jestli mohu doporučit zkus se podívat na http://www.onlineexpert.cz/ zda by ti jako externi firma vyhovoval. Za konzultaci nic nedáš a máš tam rozepsaný co nabízej , nebo případný reference. Zkus se podívat

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se