Volná diskuze

portalbydleni
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 90
Registrace: 23.12.2013
Proč mají lidé potřebu spamovat emailové schránky? Nemyslím takové ty supr hadice, supr korektory...ale proč kolega Neckář, má potřebu zaspamovat mi svou nabídkou odkazů o které nemám zájem všechny emailové adresy?
MIKROJOB.cz Mikroslužby od 100 COPYTRH.cz Prodej a nákup článků
Reklama, která se vyplatí - PR články, textová a bannerová reklama AZET média

PeKr
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 92
Registrace: 20.04.2017
Ahoj všem
Jsem velmi zaneprázdněn prodejem zmrzliny a ledové tříště (mám sezonu) a ve volném čase (v noci) až splním své povinnosti k mé přítelkyni tiše odcházím pracovat na svém projektu bez údržbových dropship shopů

Nemám tedy čas přispívat své hodnotné topici sem na webdeal

K tématu
Jan Neckář linkbuilding #SPAM @ → jan@neckar.cz
(pro uživatele Mac to slovo znamená linkbuilding najdeš na wiki Linkbuilding

Cítím potřebu se vyjádřit – Jenda spamuje na plný plyn mě přišlo od emailové adresy jan@neckar.cz na několik mých emailových adres nabídka na výměnu odkazů.

Zajímavé na tom je, že ty mé emaily jsou jen pro registraci domén a nikde je nepoužívám mám je, ale přesměrované na jednu z adres, které používám jako primární pro domény expirace atd--

Tak jsem se dozvěděl o spamu nabídce na výměnu odkazů od Neckar.cz Neckar.cz spam

Podstatné je, že mi to nevadí a ty se s tím netrap spam je běžná součást internetu to chápe i Mac.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Taky spam došel...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se