Volná diskuze

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Dnešním dnem nám začal prosinec a již mnoho dní nezbývá do Vánoc. Jak jste na tom s dárky? Máte, nebo ještě nemáte?

Já se musím přiznat k tomu, že jsem lempl a honím vždy vše na poslední dobu. Takže ještě nemám samozřejmě nic :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak to já už mám všechno nakoupené, už zbývají jen dárky pro mě :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to si vlastně šťastný to člověk :-) To já vždy bojuji hlavně s tím, že nevím co komu dát
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
ty voe ani mi to nepřipomínej. Nemám nic, bojuju s tím každej rok. Zrušil bych to, nebo prosinec prospal.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Milan_B. píše:
ty voe ani mi to nepřipomínej. Nemám nic, bojuju s tím každej rok. Zrušil bych to, nebo prosinec prospal.


Moje řeč a naprostý souhlas. Pro mě je to jen a jen přítěž a když to všude člověk vidí, jak lidi blbnou, tak hrůza.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Už asi před týdnem jsem viděl auta jak jezdí se stromkem na střeše! A tehdy jsem se začal děsit. BRRRR

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No proto musíte začít včas, u nás doma si děti i s manželkou musejí už v říjnu napsat co chtěj jinak mají smůlu :-) ale ono to funguje, manželku od března straším že jak nebudu vědět co by si přála dostane ponožky a důchodky a je to, ta je rychlá jak blesk :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak já ještě nakoupeno nemám a abych se přiznal, ani Vánoce moc rád nemám, neslavím je. Jako samozřejmě večeře nebo tak to jo, ale až budu bydlet sám, slavit je nebudu :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Stejně to dopadne tak, že si zas jeden večer sednu a všechno objednám přes net. Nemám rád jak každej plaší v krámech a shání vše na poslední chvíli.

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Tak to já nemám absolutně nic a ještě aspoň 14 dní nic mít neplánuji :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
taktiež ešte nemám nič, ale v najbližšom čase to už porieším, nákupy na poslednú chvílu sú zbytočne predražené a človek sa len náhli, aby zohnal to čo chcel kúpiť, pretože ľudia v obchodoch začínajú šalieť.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No jo nákupní šílenství to je něco, mě to stačilo dneska v Kauflandu, měl jsem sto chutí tam nechat ty čtyři věci a jít pryč, protože to bylo něco, závody důchodců kdo bude dřív u rumu a u kafe, no tvl s toho by mě .....
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jan Paluska píše:
Tak já ještě nakoupeno nemám a abych se přiznal, ani Vánoce moc rád nemám, neslavím je. Jako samozřejmě večeře nebo tak to jo, ale až budu bydlet sám, slavit je nebudu :)


To jsme na tom naprosto stejně, též je moc nemusím a ani nějak neslavím. Vlastně slavím, vždy v práci na noční (příplatky za noční a svátek je na tom to nejlepší)

Ale zase je pravda, že nebýt Vánoc, tak ty pyžama a ponožky dostanu k narozeninám :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ponožky jsou na Vánocích nejlepší, nepamatuji se, kdy jsem si naposledy sám kupoval ponožky. :-)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To ani já, mohl bych zásobovat klidně i další lidi jimi :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se