Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdar. Teď trochu téma na odlehčení. Jak zvládáte denní úkoly? Jaký máte systém a dodržujete ho?

U mě neobstál diář, nepomohly ani štítky na plochu, ujaly se až klasické papírové přílepky, kterými mám obložený monitor notebooku. Dal jsem toto téma zde dneska, protože se mi počet štítků enormě navýšil. Mám jím obloženou horní i spodní část. Já snad udělám i foto :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Diář, papírky po stole. Sice vždycky splním jen část, ale aspoň něco se udělá :D

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Mně teda na všechno postačuje jeden velký čtverečkovaný sešit formátu A4.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Jo tak s tímhle právě bojuju a prohrávám, no konečně jsem si koupil sešit a třeba se věci začnou pomalu měnit :-)
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Snažím se vše držet v hlavě, pak přichází na řadu papír, který je nejblíž. :)

LuGu
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 20.11.2013
Každému vyhovuje asi něco jiného. Mi se třeba neosvědčilo nic elektronického. Potřebuji cítit papír, diář, papírové štítky:)

Napíšu si co vše mám daný den udělat a přiřadím tomu priority. 1-3 jsou ty nejdůležitější úkoly dne, které musím udělat a stihnout. Když nestihnu další v pořadí, příliš to nevadí.

Člověk si musí sám vypozorovat, čím se nejvíc zdržuje a co je přitom nedůležité. Já se třeba neskutečně zasekával v emailech.
Když po 20 minutách zjistím, že tam furt hledám starý mail co potřebuji a nebo si čtu nedůležité kecy, tak je něco špatně.

Např. tady je o time managementu, řízení úkolů, emailů, hledání nejdůležitějších úkolů atd. více. http://www.mini-kurzy.cz/time-management-poznej-svuj-cil/

Snad jsem pomohl

Ondřej Martinek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 64
Registrace: 10.06.2013
Taky si píšu úkoly na papír - vždy na ten den - pak si je s radostí škrtám, když je mám hotové.

Plus se snažím vyvarovat zbytečného "okounění" na facebooku (když tedy nenastavuji kampaně apod.) + nadměrného kontrolování e-mailové schránky.
Jsem affiliate manažer a affilák - na blogu píšu především o výkonnostním marketingu.
 Bilancování mého podnikavého roku 2023

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
ja mam na TODO ukoly normalni sesit A5, v dalsim podobnem sesitu mam log toho co uz jsem udelal a k cemu to pripadne bylo (ten povazuju za mnohem dulezitejsi), ale kazdemu vyhovuje neco jineho, hledat ultimatni reseni tezko jde. Vubec pouzivat notebookovy monitor k praci je moje nocni mura, ale nekomu to evidentne vyhovuje a jeste si to olepi sticky notesama :)

jibahoo
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 13.01.2017
Blok papíru jsem kdysi používal, pak jsem uvažoval nad tabulí, že bych tam psal důležité věci.
Poměrně fajn variantou se ukázala samolepicí folie, která je skoro jako tabule, je pořád před očima a nic se na tom neztratí.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Doporučuji Apple kalendář a klasické upomínky.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se