Volná diskuze

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Ahoj, zde na foru nick: Study007 nabizi sluzbu na privedeni trafficu na web. To ze je 99% techto sluzeb podvod je mi jasne, ale stejne mi to neda a chci se vas zeptat, zdali si ji z vas nekdo zaplatil? Ja jsem panovi napsal, ze mam o sluzbu zajem, ale chci videt vzorek trafficu. Odepsal mi, ze to neni mozne, protoze jeho zkusenost je takova, ze kazdy chce demo a nasledne nezaplati a profituje na nem. Na to jsem mu odepsal, ze to chci poslat na domeu, na ktery nic nebude, takze se bude jednat opravdu jenom o test a pripadne nasledny nakup. Od te doby ticho, coz potvrzuje moji domenku, ale stejne mi to neda se nezeptat. Kdo overuje tyto sluzby, ze se nejedna o podvod? A je tady vubec nekdo, kdo si to uz zaplatil? Diky

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Znam ty sluzby. Pan tvrdi, ze je to FB traffic a proto me bavi, ze nabizi az "10 000 000 navstevniku"... :) To vlastni odhadem 1/2 ceskych FB stranek ne?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Study007
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 9
Registrace: 05.11.2014
Dobrý den Daniel Yo,

vše jsme spolu řešili v PM, testovací traffic neposkytnu (důvod jsem Vám již napsal).Za objednaný traffic ručím.Jinak prosím než zde uvedete nepravdivé informace viz: "Pan tvrdi, ze je to FB traffic a proto me bavi, ze nabizi az "10 000 000 navstevniku"... :) To vlastni odhadem 1/2 ceskych FB stranek ne?" tak si vše ověřte.Jde o 10mil zahraničního trafficu ne českého. Děkuji

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Jedná se o realný traffic? Jsi schopen zaručit že to nejsou roboti či "omylem" přesměrovaný návštěvníci?
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Study007
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 9
Registrace: 05.11.2014
Ano, jde o reálné návštěvníky.Pros více info mě prosím kontaktujte do PM.Děkuji

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se