Volná diskuze

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ahoj všem,

věděl by někdo co přesně znamená toto: UNBRANDED License ? Ať googlím jak googlím, tak z toho nejsem ani trochu moudrý a stále jsem nepochopil co to přesně znamená a jaké to má omezení atd.
Pokud to někomu připadne jako naprosto stupidní otázka, tak se omlouvám, ale člověk všechno znát nemůže a od toho je tu fórum :-)

Děkuji všem za rozumnou odpověď co mi pomůže.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Viděl jsem to u jednoho scriptu, který se mi celkem líbí a uvažuji o jeho nákupu a je tam právě možnost si připlatit za tu UNBRANDED Licenci a nikde jsem nenašel pořádně co to je. Ani na webu toho prodejce to není nikde vysvětlený.

Když jsem hodil do google ten význam, tak mi vyběhli samé rozporuplné věci. Tak mě zajímalo, jestli se s tím někdo už nesetkal. Našel jsem třeba na jednom fóru tuto větu, kde je to použité též to slovo UNBRANDED.

Viz. věta: I have one vBulletin suite unbranded license up for grabs.
Jestli jsem to z toho dobře pochopil, tak že je možno licenci potom prodat někomu jinému případně?

Jinak v mém případě se nejedná o vBulletin script, to jen co jsem našel, aby z toho nevyznělo, že hledám fórum :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
nebylo by nejjednodušší napsat prodejci co to přesně znamená?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Dík za radu, ta mě opravdu nenapadla :-) Tady jsem se ptal proto, jestli se s tím někdo nesetkal a odpověď mohla být rychlejší jak od prodejce. Bohužel prodejce na mě dlabe (USA), tak já dlabu na něj, script nekoupím a problém je vyřešen.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nevím poprávdě co je přesně nulled script, jestli jsem to dobře pochopil, tak asi něco placeného hacknuté na neplacené ? Jestli je to tak, tak o nic takového se nejedná. V tomto já nejedu a vše co mám je vždy ofiko zakoupené.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Pokud by to někoho zajímalo, tak UNBRANDED License je možnost odstranění copyright z footru. Toto mi odepsal jiný prodejce scriptu před malou chvilkou.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Aha, to mě vůbec nenapadlo. Nulled je kradený skript, často jsou v něm i zadní vrátka pro toho kdo to uvolnil. Třeba u fór jakmile se fórum na kradeném skriptu rozjede, přijde tvůrce a veme si databázi. Možnosti zneužití je hodně.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak takové věci já nechci a ani nekupuji. Když už se mi něco líbí a rozhodnu se to koupit, tak jedině od tvůrce toho scriptu a s koupenou licencí.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se