Volná diskuze

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Dneska mi do očí opět vrazil nápis "Změnit tapetu" na dolní části úvodní strany Googlu.
Zamyslel jsem se, jestli to někdo vůbec využívá a napadlo mě se zeptat Vás.

Měníte si na Googlu tapety, zkoušeli jste to vůbec a používáte je? :)

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Jelikož používám https://encrypted.google.com/ tak ne :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
No já iGoogle, takže i proto ne. Dneska se mi ukázala klasická...

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
nepoužívám, pro mě je to hnus.... když se řekne google, má to být jednoduchost a přehlednost

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Ale fuj :) To by bylo stejne prijemne, jako bing :D

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ja to náhodou využívam. Hoci často priamo cez google nechodím (vo FF mám vyhľadávač predsa hore, aj v adresnom riadku), ale sem-tam idem aj cez type-in. Osobne sa mi to páči, hoci je to ako Bing - Google však dal možnosť pridať si akýkoľvek obrázok, čo je určite lepšie :)...

Cody21
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 26.11.2010
Já to využívám, není to tak jednoduché a líbí se mi možnost si kdykoliv změnit tapetu. Neokouká se to.

Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
Ne, Google má býti bílej!

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Inak, neviem či ste počuli o službe Blackle, ktorá vlastne ponúka vyhľadávač Google v čiernom prevedení - takto sa ušetrí vraj dosť veľa energie :). Možno práve preto by Google biely byť nemal :)...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jakub Senko píše:
Inak, neviem či ste počuli o službe Blackle, ktorá vlastne ponúka vyhľadávač Google v čiernom prevedení - takto sa ušetrí vraj dosť veľa energie :). Možno práve preto by Google biely byť nemal :)...


Tak o Blackle slyším prvně, dobrá je tam statistika dole. Zajímalo by mne podle čeho to měří.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Tak Blackle už je na svete dosť dlho, len ja ho napríklad nevyužívam preto, lebo to ešte nevyhľadáva cez slovenský Google. Každopádne tá štatistika dole je asi iba súčet vyhľadaní cez Blackle vynásobená nejakým číslom, ktoré určili ako priemernú úsporu keď sa namiesto bielej zobrazí čierna. Inak, odhaduje sa, že Google by sčiernením vedel usporiť až 750 megawathodín ročne, a ak by ste chceli podporiť tento nápad, tak Česko už svoj Blacke má - na blacke.cz ;)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se