Volná diskuze

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Byl jsem osloven jednou maminkou co vede neziskovou organizaci na boj proti autismu dětí, jelikož sama má takto postižené dítě , zda by bylo možné udělat nějaký web s informacemi o alternativní léčbě dětského autismu, který zde v ČR provozuje pan doktor Šmarda.Nejsem vůbec proti, to je jasné, ale jde o to, že materiály které jsem dostal jsou vlastně postahované ze zahraničních serverů, dále pak jak ošetřit fotografie na webu, jelikož zde mají být i vlastní blogy autistů na 32 subdoménách a fotografie mám právě od této paní, nikoliv od rodičů a s jejich souhlasem a v pak jaký reklamní systém na stránky nastavit, jelikož dle přání zadavatelky mají stránky i něco vydělávat.
Díky za vaše názory. Mirek

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No s fotkami kde jsou rozeznat obličeje, to bych bez souhlasu na web nedal, mohli by je rodiče dát na web sami na ty blogy. Pokud to bude mít návštěvnost, koukl bych na nabídku inzerentů u Skliku, to ale záleží jestli web bude provozovat zadavatelka, nebo ty.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Jasně. Provozovatelem bude ona a já správcem, jelikož paní je pouhou uživatelkou PC v pravém slova smyslu. No s těma fotkama to je přesně ono.Sami si je tam dát asi nebudou moci, jelikož ty vlastní blogy by byly klasický html, bez adminu.Navíc fotky mají být v článcích a ne přímo ve fotogaleriích.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Jak je to v případě, když rodič pošle fotku třeba mailem a připíše tam svolení? To už by fotografie mohly být použity?

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
O to jsem právě paní požádal. Někteří už mě to posílají takto, tak doufám, že to bude stačit ....????

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Souhlas s uveřejněním fotky by měl stačit. Řešil jsem něco podobného s publikací fotek jednoho dětského centra, jehož web jsem nedávno dokončil.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se