Volná diskuze

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Tak se dívám že werb.cz který když začínal mě celkem zaujal je asi taky po smrti. Fórum je zaspamované a aukcí tam taky moc není.

Chodíte tam někdo?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Osobně o tom slyším poprvé. Pokud je to mrtvé, tak tím lépe pro nás :)

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Zo začiatku, kým to ešte vlastnil Petr Jeník to vyzeralo nádejne...Od kedy sa na projekte neúčastnil, išiel dolu vodou. A už som tam pekných pár mesiacov nebol. Nie je prečo.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
z času na čas sa tam pozriem, majiteľ zmenil design a zrejme aj časť aukčného systému, fórum zažilo náhly rozmach a aj náhly kolaps

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Dřív jsem tam chodil, teď už ne, není důvod proč tam vůbec chodit. Nic tam není, nikdo tam není a nikomu to ani nevadí včetně majitele, co a jak tam je. Kašle na to a soustředí se jen na Auktivu.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Jakmile to Petr Jeník pustil, šlo to do háje. Je to škoda, vypadalo to dobře...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak on se tomu Jeník věnoval stejně jen ze začátku, pak už na to dlabal a nakonec to vzdal a odešel. A Koutský, ten to má u salámu již dlouho, proto ani trochu nevěřím, že se to ještě někdy vůbec zmátoří.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Pokud chcete, můžete nám sem napsat, co se vám na Werbu tak líbilo a co vám naopak chybí zde (oproti Werbu). Mohli bychom se pokusit vám vyhovět a některé věci třeba "přenést" sem na WebDEAL :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jediné, co mě napadá, co bylo eventuálně lepší na Werbu, tak byli aukce. Byli přehlednější a lépe provedené. Ale vzhledem k tomu, že Otakar pracuje již na novém provedení aukcí, tak i toto se zde brzy změní k lepšímu. Jinak mě nenapadá nic co by stálo za zmínku vůbec.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Podľa mňa ani tie aukcie neboli nijak výnimočné, prehľadnejšie možno áno ale stále to bolo na jedno kopyto ako aj na iných fórach. Rozdiel bol len v zameraní.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Zo začiatku tam bola aj nejaká kúpna sila :) To bola jediná výhoda werbu :) Ináč nič :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Jan Paluska píše:
Pokud chcete, můžete nám sem napsat, co se vám na Werbu tak líbilo a co vám naopak chybí zde (oproti Werbu). Mohli bychom se pokusit vám vyhovět a některé věci třeba "přenést" sem na WebDEAL :)

Že to nebylo fórum. Že se tam dalo dražit, prodávat. Byť toto fórum mám rád, tak ruku na srdce - je to spíš diskuzní fórum než aukční. Celý koncept byl jiný. Nelze to s WD srovnávat.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Musím souhlasit s Jirkou, co se týká aukcí a prodejů, tak to tady opravdu moc nejde a na tom by chtělo trochu víc zapracovat.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ale musím povedať, že aj WD začína chytať kúpnu silu :) Pri predaji domén jeden zo záujemcov bol z webdealu. A teraz, čo pôjdem dať kódovať phpBB tému tak tiež ten čo mi to bude (pravdepodobne) kódovať je z webdealu :) Takže určite webdeal má budúcnosť nie len ako diskusné fórum :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nikdo přeci neříká, že tu vůbec není, jen by se to mohlo trochu vylepšit. A kdo tomu může pomoci? I my všichni tady!
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Samozřejmě my si tuto skutečnost uvědomujeme, ale přivést někam kupní sílu je běh na dlouhou trať a není to nic jednoduchého. V současné době si totiž každý řekne, že na WD nic nedá, protože zde není zrovna nejvyšší počet uživatelů a tak zde není ani kupní síla a dražit jde jinam. Potřebujeme to (jak se říká) odpíchnout :) Věříme, že se nám to podaří, jen to asi nebude hned :(
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Linkbuilder
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 26
Registrace: 10.11.2011
Werb som navštevoval ale ako aj ďalšíe fóra, ktoré p. Jeník mal, tak po jeho odchode to išlo "do kytek "

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jan Paluska píše:
Samozřejmě my si tuto skutečnost uvědomujeme, ale přivést někam kupní sílu je běh na dlouhou trať a není to nic jednoduchého. V současné době si totiž každý řekne, že na WD nic nedá, protože zde není zrovna nejvyšší počet uživatelů a tak zde není ani kupní síla a dražit jde jinam. Potřebujeme to (jak se říká) odpíchnout :) Věříme, že se nám to podaří, jen to asi nebude hned :(


Je jasné, že toto není hned a i já věřím, že se to tu rozjede po této stránce. Tak hlavně to chce, aby byla v tomto podpora i od uživatelů a vystavovali zde své aukce a dali vědět i lidem, že tu draží. Když tu nebudou aukce, nebudou tu ani kupci. Sám se to snažím po této stránce podpořit jak jen to jde.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se