Wordpress

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Ahoj, poslední dobou se mě nějak začali množit nesmyslný komentáře. Nemáte někdo tušení o nějakém pluginu který by měl otázku? Například: Jaké je druhé největší město České republiky? Klasickými captcha bych se raději vyhnul. Díky za vaše tipy.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
Kdysi jsem používal plugin WP Challenge. Jestli ještě funguje a jestli je nezávadný ti nepovím. Každopádně v katalogu na WP.org není.

http://lordchaos.dominatus.net/wordpres ... -challenge

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Tak jsem nakonec použil plugin http://wordpress.org/extend/plugins/ravens-antispam/ od Kahi http://kahi.cz/wordpress/ravens-antispam-plugin/ a uvidím jak funguje. Na ty logický otázky je pluginů dost ale všechny mají otázky anglicky a nedá se nastavit aby používaly jen české které tam napíšu.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Gipa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 05.04.2012
Nám lidi občas volají, jestli na tu divnou otázku, kolik je jedna a jedna (číslovkou) mají nějak odpovídat. Takže druhé největší město ČR nebude ideální. Kupodivu zvládají třicetiletou válku :-)

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Mně zatím pořád naprosto spolehlivě funguje standardní plugin Akismet. Taky jsem si poslední dobou všiml ve spamu nesmyslných komentářů, ale zatím mi to vždy akismet dobře vyhodnotí... Funguje je i na webu 1000UIP +/denně a s mnohaletou historií.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Fit píše:
Mně zatím pořád naprosto spolehlivě funguje standardní plugin Akismet. Taky jsem si poslední dobou všiml ve spamu nesmyslných komentářů, ale zatím mi to vždy akismet dobře vyhodnotí... Funguje je i na webu 1000UIP +/denně a s mnohaletou historií.


Ale za jeho používání se platí ne?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Já jsem nikdy nic neplatil... Mám pocit, že je platba dobrovolná. Už to mám aktivované několik let, tak si nepamatuju...

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Aha, já měl pocit, že je to placená služba. No nevadí teď jsem s tím Ravens Antispam spokojenej zatím ani jeden spam.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Akismet je zdarma, využívám jej na několika webech. Musíš se akorát zaregistrovat a získat kód, kterým plugin aktivuješ. Používám jeden na všechny weby.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se