Wordpress

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nemáte někdo typ na nějaké dobré šablony filmového zaměření? Hledám už asi dvě hodiny a našel jsem cca 8 trochu obstojných kousků, ale není to pořád ono. Beru jak free, tak i placený :-)

Abych rozšířil možnost, tak jsem ochoten konvertovat i případně na jiný RS než wordpress!

Předem děkuji za každý věcný příspěvek.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No musel bys sice změnit lokál, ale parametry šablony jsou víc než ucházející :-) Jinak cena i s potřebným rozšířením a aktualizací šablony a kompletním Českým překladem je 699,-

http://demo.gavick.com/joomla16/feb2010/
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To nevypadá zle :-) Zatím patří mezi moje favority jednoznačně. Nechci brát hned první věc, co se mi líbí, ale vážně nad ní uvažuji.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jasné, já kolikrát hledal několik týdnů než jsem našel, ale taky se mi stalo, že jsem po týdnu stejně vzal tu první co se mi líbila :-) Každopádně pokud by si přecházel na CMS Joomla musel by jsi zvážit jestli už na novou 2,5 nebo sáhnout po osvědčené 1,5 ale to už je na delší debatu. Já třeba mám vybranou šablonu pro jeden web co plánuji, ale čekám jak dopadne betaverze Joomly 2,5 má spoustu nových vychytávek a těším se na ní, a tu šablonu co jsem si vybral, ta je samozřejmě jen pro Joomlu 2,5 takže taky čekám :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Popravdě, já s Joomlou nepracoval více jak dva roky :-) Takže je mi tak nějak jedno, ale když už, tak bych volil nejnovější verzi, abych byl v obraze i kvůli mnoha dalším věcem. To já to mám jinak, kolikrát hledám tak dlouho, že se na to nakonec vykašlu a problém je rázem vyřešen. Pak mě napadne další věc a problém se opakuje. Jakmile nenajdu něco v brzké době, tak nápad umře dříve, než dojde k realizaci :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
O aký typ šablóny sa má presne jednať ? Bude na tom bežať web o jednom filme alebo to bude web s online filmami / trailermi ?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nebude to o jednom filmu a ani tam nepoběží nic online, žádný warez neplánuji dělat, ani ho podporovat. Měl by to být takový filmový rozcestník, kde bych se chtěl snažit zachytit různé zajímavosti o daném filmu atd.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

iko12
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 150
Registrace: 06.03.2012
pozri si šablónku na www.wtv.cekuj.net ;)
http://forlis.eu/ -Informačný portál pre každého

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tu jsem našel přes googl včera a k tomu dalších cca 6 podobných. Ale ty jsou k vidění docela často na různých webech, chtěl bych něco méně okoukaného.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se