Wordpress

28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
Zdravím , prosím vás neznáte nějaký jednoduchý GuestBook něco vy stylu ( http://ultras.sk/guestbook/ ) já jsem zkoušel hledat ale našel jsem všechny co byly nevyhovující . Děkuji za návrhy

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Vždyť to je obyčejná stránka s povolenými komentáři.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
Jasný to vím ale já to chtěl udělat přes něco jiného mám tam komentáře z facebooku a s tím to nechci prolínat chci aby to bylo samostatné .

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mac: On říká, že právě využití komentářů nechce, což je podle mě chyba. Poté už raději fórum, ale na blog stačí komentáře, lidé si poradí mezi sebou a není nutná registrace.

28zdenek: FB komentáři to zabiješ nejvíc. Ne každý má FB (a nebude si ho zakládat kvůli jedinému komentáři) a nikdy nevíš, kdy bude FB třeba přetížený nebo něco podobného. Nejlepší je se nikdy nespoléhat na externí zdroje.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No, ale když to říkám, on nechce guestbook pomocí komentářů a to ani pod speciálně vytvořenou stránkou ;).
Tak že + ty mně, už dlouho jsem žádné nedostal :D

Pozn. Já to zkoušel už hned na začátku a vím, že je to obyčejná stránka, kde je spousty komentářů.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
To co navrhuje, je vytvořit obyčejnou stránku s titulkem možná i nějakým popisem a povolit u ní komentáře. Tím se vytvoří strom, který bude připomínat diskuzní fórum, ale nebude nutná registrace.
To jsem mu ovšem již říkal výše, že je to obyčejná stránky vytvořená ve wordpressu a na ní povolené komentáře.

Pozn. Ovšem nevím, jak to funguje, když místo obyčejných komentářů máš komentáře s FB, ale to podle mě jde vložit i do stránky.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
peeeeta píše:
Mac: On říká, že právě využití komentářů nechce, což je podle mě chyba. Poté už raději fórum, ale na blog stačí komentáře, lidé si poradí mezi sebou a není nutná registrace.

28zdenek: FB komentáři to zabiješ nejvíc. Ne každý má FB (a nebude si ho zakládat kvůli jedinému komentáři) a nikdy nevíš, kdy bude FB třeba přetížený nebo něco podobného. Nejlepší je se nikdy nespoléhat na externí zdroje.


Tak místo FB komentářů bych si mi tam doporučil třeba např plugin "Disqus" ?:

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Ne doporučil bych ti tam normální komentáře, které má wordpress sám.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
Jde nějak upravitaby tam nebylo napásno jen "email " a bylo tam třeba napsano "email (neni povinný ) " aby mi tam lidi nedávali neexistující emaily .

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se