Wordpress

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
TADY: http://navody.c4.cz/wordpress-instalace jsem našel návod jak nainstalovat aktuální CZ Wordpes... a výsledek je? Anglický. Proč to tam nenapíšou? Nechápu. Takový stránky zavřít a smazat....

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Co je v AJ? Administrace, Šablona nebo obojí? Pro administraci stačí nahrát na ftp češtinu do wp-content/languages pro šablonu wp-content/themes/sasblona/languages

-- 08. 11. 2012 21:06 --

Češtinu pro WP a nějaký základní šablony najdeš http://www.separatista.net/wordpress-soubory-ke-stazeni
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No o to nejde...zadal jsem do googlu "wordpress čeština" a vyběhl mi první odkaz a ten pěkně kecá...já už to nějak rozchodím, ale být začátečník, tak mě to sakra zmate...proč tam je uvedeno :navody.c4.cz/wordpress Návod na instalaci Wordpressu s podporou češtiny." když to není pravda?

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
No, chápu rozčílenost, ale myslím, že jde spíše o malichernost.Mě štvou církevní restituce,zvýšení DPH a tahle nejhorší vláda jakou jsme kdy měli a bohužel stejně jako ty jí nemohu zakázat za lži, smazat a nechat zrušit a to i přesto, že věřím, že stejně jako mě štve daleko víc lidí než skupinu okolo anglických WP.Nicméně s tebou souhlasím, že to by asi být nemělo.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já si myslím, že je pro to zcela jednoduché vysvětlení, nejnovější wordpress není automaticky v češtině a oni se snaží mít nejnovější verzi ;-). Jinak, lež to sice je, ale pokud nenajdu co potřebuji, hledám dál. Těch lží je na internetu tolik, že by byl zde webdeal doslova zavalený jen tím, proto mi toto přijde jako naprosto zbytečné téma.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No máte pravdu...je to zbytečné téma:-) Jak píše webdesignlubina, taky mě štvou věci zejména jiné....:-) Člověk se sem tam nechá unést malichernostmi, souhlasím...

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Zaslouzili by si soud v Haagu.
no cooking

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Při instalaci WP je potřeba vždycky koukat na aktuální verzi - vždycky vyjde nejdřív EN a až později CZ, ale samozřejmě to vnucuje už tu EN, protože je nejnovější.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Já to běžně neřeším, ale u jednoho webu jsem češtinu potřeboval. Někde na netu byl doporučený plugin Čeština pro WordPress. Nainstaloval jsem jej a šablony v pohodě, administrace taky.

EDIT: normálně klikni na Pluginy - Instalace Pluginu a zadej tam Čeština pro WordPress.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Nejdříve se ale jukni, jestli máš v wp-config.php "define('WPLANG', 'cs_CZ');" - pokud jde o starší verze WP. u nových musíš najít češtinu a tu opět potvrdit v configu - BACHA NA "cz" a "CZ"

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
V starsi verzi to bylo tak, ze ani po instalaci cestiny nefungovala diakritika v titulku. Ale mozna to uz mezitim opravili.
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se