Wordpress

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ty Macu, proč nepoužiješ plugin pro WP kterej ti bude reklamu měnit dle KW, nebo Tagů u článků ? Určitě nějakej existuje. Někdo už to tu řešil a našel jich několik. Je to nejednodušší cesta k relevantním reklamám.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Nemáš zač, to víš já Joomla odkojenec tohle všechno tak nějak považuji za standardní funkce, které už tam prostě jsou a kolikrát žasnu nad tím, co všechno musí uživatelé WP řešit, protože to v základu WP neumí a musí se to řešit doprogramováním, nebo dalším pluginem. No jo no, nenaděláš nic :-D Já takhle dělám i A/B test s reklamní jednotkou nebo banerem, využití je hrozně moc a v kombinaci s počtem zobrazení získáš poměrně dobrou představu co a jak ti kde konvertuje, o to víc mě překvapuje, že to není ve WP standardně.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Souhlasím s Freezem, ve WP strasne moc veci chybi a sam uvazuji o odkloneni se od tohoto systemu. Respektive nove weby zacnu tvorit na jinem systemu. Hodne se mi zamlouva Drupal, ktery v nove verzi 8 bude mnohem privetivejsi a priblizi se z tohoto pohledu WP i Joomle. Funkcne je vsak pred temito 2 systemy.

Hodne se mluvi o tom, ze WP je fajn, protoze se o nej zajima mnohem vic lidi, takze pripadne upravy jsou levnejsi. Bohuzel se vsak zapomina, ze tech uprav se u tohoto systemu musi provest mnohem vic, takze celkova cena asi nebude zas tak rozdilna.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
FinalStorm
WD Trader: 4.67/5

Příspěvky: 96
Registrace: 01.06.2011
Používal jsem plugin wp-bannerize.

Jinak co se debaty o WordPressu týče - na WP se mi líbí, že toho v základu nemá tolik a co chci, na to seženu plugin.
Nejdu proto s kanoném na vrabce ale když chci, tak z toho ten kanón můžu udělat...
http://egol.cz Fotbal, hokej, florbal, házená a spousta dalších míčových sportů

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
FinalStorm píše:
Jinak co se debaty o WordPressu týče - na WP se mi líbí, že toho v základu nemá tolik a co chci, na to seženu plugin.
Nejdu proto s kanoném na vrabce ale když chci, tak z toho ten kanón můžu udělat...


Jenze ta uprava na kanon te bude stat dost penez a nebo vse budes resit pluginama a budes tak hodne zavisly na kvalite zpracovani. Je fajn, ze je WP prizpusobivej, hodi se to, kdyz clovek nevi, jestli bude mit web uspech nebo kam ho chce smerovat. Pokud vsak jiz dopredu ma nejakou vizi, tak si myslim, ze je lepsi variantou Joomla nebo Drupal, ktere jsou narachane jiz v zakladu a takto usetrene penize se daji pouzit jinym zpusobem. Dulezite je si udelat nejaky plan jeste pred samotnou tvorbou webu a sepsat si veci, ktere od webu ocekavam a podle toho se rozhodnout.

Na vetsinu webu je WP dostacujici, proto je take nejpouzivanejsim systemem. Na vetsi weby je vsak jiz potreba dost uprav, tak je vhodne se zamyslet, jestli se nevyplati jiny RS. Je docela skoda, ze se porovnavani systemu nevenuje v CR zadny web, pripadne nejsou "navody" ve stylu "jak jsem stavel web xxx". Občas se podobné návody či reportáže najdou na www.maxiorel.cz, díky kterému jsem se víc začal zajímat o Drupal. Ještě se musím víc kouknout na Joomlu, abych byl víc v obraze.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se