Wordpress

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Dnes jsem si všiml jedné věci na svém jenom blogu. Mám tam Ravens Antispam (to stím ale asi nesouvisí)...Jedna uživatelka zřejmě klikla ne na Komnetovat ale na obrázek v příspěvku. Tím se dostala do modu komentování obrázku....takže komentáře nejdou vidět?) Jak to nahodit na normál - tj, že když někdo klikne na obrázek, hodí ho to na normal comment? Díky Petr

EDIT: Tak je to jasný...obrázek nesmí být jako odkaz...pak na něj nejde kliknout:-)

Olgojec
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 30.12.2010
Napadá mě pár možností -

- nedělat obrázky klikatelné, použít lightbox
- vytvořit si v šabloně soubor attachment.php, který obsahuje styl pro rozkliknuté obrázky, zkopírovat template ze single.php a nepřidávat tam komentáře
- v proměné $post->post_parent je uložen nadřený post, tedy post, ke kterému je obrázek přiřazen. Pomocí třídy WP Query vypsat komentáře právě k tomuto postu. Ještě bude třeba upravit formulář pro vkládání, ale tady už to začíná být trochu složitější a přesné řešení zavisí na kodu v šabloně.

Osobně bych v databázi ten jeden komentář upravil a linky na obrázky změnil na nějaký lightbox.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Jop díky...bylo to v tom odkazu, jak jsem psal výše

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se