Wordpress

sonia.nemcova
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 08.02.2013
Dobrý den, na svých stránkách http://www.EllaNela.cz používám šablonu Griffin. U některých příspěvků mám náhledový obrázek, což se zobrazuje v pořádku, problém je, že v textu už žádný obrázek nechci mít, ale on tam je. Přitom v editoru žádný obrázek nemám, ani jsem jej tam nevkládala. Poradí mi někdo s touto záhadou? Děkuji.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zdravím,
to je velice snadná záležitost.
Přejděte do administrace wordpressu ->Vzhled->Editor mějte zvolenou šablonu Griffin
Potom vyberte v pravém sloupci soubor content.php a zde vymažte tento řádek
Kód: Vybrat vše
<?php the_post_thumbnail('featured-full'); ?>

Potom už jen stačí kliknout na tlačítko Aktualizovat soubor. Teď máte náhledový obrázek jen na úvodní stránce ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

sonia.nemcova
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 08.02.2013
Pane, Vy jste kouzelník :) :) Poradil jste mi výborně. Problém vyřešen. Moc děkuji.

-- 15. 08. 2015 13:41 --

Pane, Vy jste kouzelník :) :) Poradil jste mi výborně. Problém vyřešen. Moc děkuji.

-- 15. 08. 2015 13:46 --

peeeeta - nešlo by takto snadným způsobem nějak zmenšit ten obrázek v záhlaví? Doufám, že používám správný termín, jde mi o ten hlavní obrázek, ve kterém je vepsáno Ella Nela Online magazín pro moderní ženy. Chtěla bych ho mít užší, aby byly více vidět příspěvky.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zdravím,
do souboru style.css

zaměňte
Kód: Vybrat vše
header {position:relative; width:100%; text-align:center; display:block; margin-bottom:90px; padding:8% 0 6% 0; background-size:cover; background-position:center;}


za
Kód: Vybrat vše
header {
    background-color: #000;
    height: 200px;
    overflow: hidden;
    position: relative;
    width: 100%;
    text-align: center;
    display: block;
    padding-top: 50px;
    margin-bottom: 90px;
}
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

sonia.nemcova
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 08.02.2013
Děkuji. Vyzkoušela jsem to na nových, začínajících stránkách a zůžilo se to :) Moc děkuju. Jsi skvělý :)

-- 16. 08. 2015 14:19 --

peeeeta - Teď mám nějakou záhadnou potíž :)... na těch nových stránkách jsem ten řádek bez problémů našla a cvičně zaměnila kod, a ono se to zůžilo, viz zde : http://www.zlatokopka.com..a na těch stránkách na kterých to chci mít, nemůžu ten řádek najít :) Tam kde by měl být, tam je toto : header {background-color:#000; height:315px; overflow:hidden; position:relative; width:100%; text-align:center; display:block; padding-top:100px;} , ale to co mám najít tam není - header {position:relative; width:100%; text-align:center; display:block; margin-bottom:90px; padding:8% 0 6% 0; background-size:cover; background-position:center;} a zaměnit, to tam není..... ale na zlatokopce jsem to našla hned.... kde dělám chybu? Děkuju.

-- 16. 08. 2015 14:30 --

Všimla jsem si, že kod, který jsem měla hledat tam není, místo něho je tam kod podobný tomu, co jste mi dal bych tam nakopírovala :) Teď nevím, jestli to moc nezamotávám a moc děkuji za pomoc.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
To mě těší,
na vašich druhých stránkách nahraďte i ten kód co jste našla.
Nejspíše už někdo dělal úpravy ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

sonia.nemcova
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 08.02.2013
peeeta - tak jsem to zaměnila a je to zůžené.... vážně moc děkuji, hodně, hodně moc, jsi mi pomohl :)

webdeals
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 80
Registrace: 09.02.2014
ahoj, rad bych se zeptal na to stejne, mam ale jinou sablonu a content.php tam nemam. Co bych mel tedy vymazat?, diky moc.

EDIT: smazal jsem toto: <?php if ( function_exists("has_post_thumbnail") && has_post_thumbnail() ) { the_post_thumbnail(array(300,225), array("class" => "alignleft post_thumbnail")); } ?> a asi to jede:D

peeeeta píše:
Zdravím,
to je velice snadná záležitost.
Přejděte do administrace wordpressu ->Vzhled->Editor mějte zvolenou šablonu Griffin
Potom vyberte v pravém sloupci soubor content.php a zde vymažte tento řádek
Kód: Vybrat vše
<?php the_post_thumbnail('featured-full'); ?>

Potom už jen stačí kliknout na tlačítko Aktualizovat soubor. Teď máte náhledový obrázek jen na úvodní stránce ;)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Webdeals:
Pro příště uveď o jakou šablonu se jedná, potom také popiš svůj problém detailněji. Zde se řešili dva problémy.
Nejlépe, když si příště založíš vlastní téma, kde ti ostatní poradí.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se