Wordpress

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Jaké je optimální nastavení pluginu All in One SEO u formátu příspěvků a stránek z hlediska SEO?

Dosud jsem používal přednastavený zápis (nadpis / nadpis blogu):

%post_title% | %blog_title%
%page_title% | %blog_title%

Našel jsem ale řadu doporučení (v zahraničí) pro použítí zápisu pouze v tomto tvaru

%post_title%
%page_title%

Jaký tvar používáte a co si myslíte, že lépe vyhovuje vyhledávačům?

Filip Podstavec
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 58
Registrace: 20.02.2012
Z hlediska propagace brandu je dobré doplnit title o značku. Použil bych v tom případě něco jako:
%post_title%
%page_title% - Název firmy

Ale jde o druh stránek - přilož URL a můžeme se o tom pobavit více.

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Filip Podstavec píše:
Z hlediska propagace brandu je dobré doplnit title o značku. Použil bych v tom případě něco jako:
%post_title%
%page_title% - Název firmy

Ale jde o druh stránek - přilož URL a můžeme se o tom pobavit více.


Nemám teď na mysli, co je lepší pro určitou stránku, spíše všeobecně pro všeobecné informační weby.

Ono v důsledku to až takový rozdíl nebude, oba weby dokáže člověk dostat nahoru ve vyhledávači. Otázkou je, zda v případě %post_title% | %blog_title% třeba nemusí vynaložit více prostředků a času než v případě %post_title%, který je vyloženě zaměřen na klíčová slova a nenachází se tam jiná jako v prvním případě.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Já na svém blogu a portfoliu používám zápis ve tvaru

%post_title% - %blog_title%

A viděl jsem, že to takhle má více lidí. Prostě nejprve název článku, rubriky nebo stránky a potom samotný název webu, značky nebo něčeho. Ono se v tom pak i lépe orientuje (můj názor)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Väčšinou tiež používam štruktúru uvedenú v prvom príspevku:

%post_title% | %blog_title%
%page_title% | %blog_title%

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tak pre vyhľadávače máš určite lepšie ak tam budeš mať len %post_title% alebo %page_title% ak máš teda v názvoch článkov kľúčové slová na ktoré chceš aby ti ľudia chodili. Tá váha, ktorú prikladajú vyhľadávače <title> sa v tomto prípade prerozdelí len na slová v %post_title%/%page_title%.

Sám však na weboch používam %post_title% | %blog_title%.

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
Ten plugin je imho k ničemu. Každá ne úplně amatérská šablona má tohle vyřešený. Když ne, tak je to otázka 2 minut. Ale o to hlavní - sémantiku - se ten plugin nestará vůbec. Takže uživatel lehce nabyde dojmu, že SEO, jak praví název pluginu, má kompletně vyřešený.

A teď příjde tajemství - vše, co ten plugin umí, se dá vyřešit v šabloně. I to co neumí.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já tento plugin nepoužívám vůbec a že bych díky tomu měl nějaké problémy mi nepřijde. Vše mám nastavené většinou jen v šabloně a nebo vůbec a že by to nějak výrazně ovlivňovalo postavení webu se říci nedá.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Já tento plugin používám a mám to taky nastavené takto %post_title% - %blog_title% (na některý webech jenom %post_title% ).

A ano, není potřeba, když je dobře udělaná šablona. Ale já nejsem zase tak dobrej, abych si to udělal sám a nastavil (nebo taky lenost spíš :D), takže tento plugin občas používám a jsem s ním spokojen. Když má člověk na webu dobrý obsah, tak si to Google stejně najde a dokud jsem na prvním fleku v SERP, tak raději nic měnit nebudu :D.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se