Wordpress

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Ahoj webdýláci, z titulku je jasný v čem jsem se pomotal. Jelikož mi to nedá a místo přidávání obsahu mám chuť web furt rozšiřovat, rozodl jsem se k WP připojit phpBB, jen to trošku neumím, protože jsem amatér a bojím se, abych nerozbil i základní WP web. Na faq wedosu jsem se dočetl, že ve složce www mám udělat složku domains/recenzesuplementu.cz a složku subdom/forum.recenzesuplementu.cz , jenže já mám ve složce www rovnou nahranej web, takže otázka zní - mám složky v pohodě vytvořit a jen to přesunout? Neztratím tím nějaký cesty k souborům? Fórum bych chtěl jako subdoménu, než jako /forum.

Kdo by mi dal návod na zlatým podnose tak bude pán :-)

Ještě bych chtěl upřímnou kritiku loga, který sice nepoužívám v hlavičce, ale chtěl jsem webu dát nějakou tvář, něco, co můžu používat na fb stránkách atd. Nejsem ani trošku grafik, takže barvy a kvalita odpovídá, vím, že by se to dalo zpracovat lépe, ale snad mě potěšíte a napíšete, že to stačí :D Taky mi prosím napište, jestli po přečtení názvu Recenze Suplementů se vám k tomu logo hodí.

LOGO

Díky moc :-)
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Danke :-) večer provedu

Karviná tuhle sezonu zatím šlape dobře, vo tom žádnááá. Ale uvidíme jak to dopadne s tou ligou mistrů :D
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se