Wordpress

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Potřeboval bych plugin do WP, který umožní rychle měnit pozadí. Jde to samozřejmě i přímo v adminu WP, ale jen omezeně. Moji představu popíšu na příkladě na webu Bydleni21.cz: Stránka je centrovaná uprostřed a po bocích je bílá obrazovka, já bych právě boky chtěl nějak vhodně vyplnit. Když přidám pozadí přes admin, tak je všude, i pod samotnou stránkou a je to nepřehledné. Já potřebuji něco (plugin/postup), abych pozadí nastavil jen na boky. Díky za doporučení.

-- 29. 12. 2013 12:32 --

Asi by bylo vhodnější nějak obrázek pozadí přímo vložit do kódu. Potřeboval bych to ale tak, aby byl obrázek jakoby překrytý vlastní stránkou, byl vidět jen na okrajích. Poradí mi někdo, jak to udělat? Jinak i ty pluginy můžete navrhnout. díky.

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Vyfoť si stránku PrintScreenem a ty boky ve photoshopu uprav dle představ a nastav v adminu a máš to řešil jsem to takhle

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Vidím že zápasíš s tím wordpressem tak bych ti udělal to co ti na webtrhu radil INTHEOS. co ty na to.

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
JoDev
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 24.01.2014
Já si nemyslím, že je nutné přidat plugin pro změnu pozadí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se