Wordpress

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Ahoj,
na svým novým webu teď řeším jeden problém, chtěl bych odstranit z hlavní stránky navigaci "Další stránka" a "Předchozí stránka" bohužel to nemůžu nikde v indexu ani dalších souborech najít, kde by se to dalo smazat. Používám vzhled Arras Theme.

Jde mi hlavně o to, že to je nějaký rozbitý, protože i když kliknu na další stránka, ukazuje mi to příspěvky pouze stránky první, i když už je více stran a jsem třeba na straně třetí, stále to vypisuje posledních 5 příspěvků...

Pokud byste měl někdo radu jak tohle spravit a nebo navigaci uplně odstranit, moc byste mi pomohli :)
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
A ta šablona je defaultně v češtině? Pokud jsi to překládal, tak to tam někde musíš mít :-) Viděl bych to na index.php, page.php případně single.php

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
to je Twenty Twelve?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Pro wico

Lukáš Charvát píše:
Ahoj,
na svým novým webu teď řeším jeden problém, chtěl bych odstranit z hlavní stránky navigaci "Další stránka" a "Předchozí stránka" bohužel to nemůžu nikde v indexu ani dalších souborech najít, kde by se to dalo smazat. Používám vzhled Arras Theme.

Jde mi hlavně o to, že to je nějaký rozbitý, protože i když kliknu na další stránka, ukazuje mi to příspěvky pouze stránky první, i když už je více stran a jsem třeba na straně třetí, stále to vypisuje posledních 5 příspěvků...

Pokud byste měl někdo radu jak tohle spravit a nebo navigaci uplně odstranit, moc byste mi pomohli :)


Lukáš Charvát

Koukal jsem na to, nainstaloval jsem si tuto šablonu, ale co jsem koukal je to teprve Beta 2 a mě se dokonce ani text "Další stránka" a Předchozí stránka" nezobrazuje.
Ani se v té šabloně nedá pořádně vyznat.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
peeeeta píše:
Pro wico


Děkuji za nápovědu
To je příklad kdy je vhodné použít zvýrazněný text :)
_
template.php
najít " <?php next_posts_link " bez uvozovek a tam kolem u divů to smazat, nejdřív zkopírovat radši celý kod a vyzkoušet

jinak je to celkem pěkná šablona

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Díky všem, řešil jsem to celé odpoledne a nevyřešil, nic zde zmíněného bohužel nepomohlo (wico v template.php jsem tenhle kus kódu nenašel). Nakonec jsem to vyřešil tak, že příspěvky týkající se recenzí nezobrazuju jako normální příspěvky, ale jako "Featured posts" takže se nakonec zobrazuje mnou chtěných posledních 5 a bez stránkování... ale možná si šablonu nahraju někam a na zkoušku se v ní porejpu.

EDIT: PS: také je zajímavé, že v jednotlivých kategoriích už stránkování funguje tak jak má. Problém je jen s hlavní stránkou, ani v index.php, ani v home.php jsem nenašel zmínku o stránkování...

EDIT 2: Wico měl pravdu a stránkování se nachází v template.php, jen jsem špatně hledal :)
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Rozhodně ne, hledáním šablony jsem strávil spoustu času a stejně jsem skončil u Arrasu, kterou mám uloženou jak v pc tak v paměti už dlouho, splňuje dokonale všechny moje potřeby a platí to i u tohodle webu :-) jen má svoje mouchy no.
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Lukáš Charvát píše:
Rozhodně ne, hledáním šablony jsem strávil spoustu času a stejně jsem skončil u Arrasu, kterou mám uloženou jak v pc tak v paměti už dlouho, splňuje dokonale všechny moje potřeby a platí to i u tohodle webu :-) jen má svoje mouchy no.


Jsem rád, že ti rady přišli vhod, ale je škoda, že šablona je zatím v beta verzi, mě totiž blbne taktéž to stránkování, ale jinak se mi líbí.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
No už aby vydali nějakou opravenou verzi, poslední verzí je Arras master a tu používám... a už mám další problém, když dám obrázek do sidebaru a i přestože ukončím tag center, vycentruje se i widget pod tím a odkaz obrázku přesahuje až na další widget. Ach jó.
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Lukáš Charvát píše:
No už aby vydali nějakou opravenou verzi, poslední verzí je Arras master a tu používám... a už mám další problém, když dám obrázek do sidebaru a i přestože ukončím tag center, vycentruje se i widget pod tím a odkaz obrázku přesahuje až na další widget. Ach jó.


No jak to vidím, tak dříve všechny chyby opravíš ty. :D
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se