Wordpress

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zdravim,

zajimalo by me, jak je mozne udelat ve wordpressu reklamu (vlozit banner) kolem blogu. Mam na myslim napriklad to, co je na idnes.cz (reklama kolem stranky - ted tam je vodafone).

Diky

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Diky za tip. Bohuzel to nelze na moji sablone spustit. Vubec na nic to nereaguje.

Je nejaka jina moznost, jak vlozit 1 banner do toho ramu kolem blogu?

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
ještě můžeš zkusit http://wordpress.org/extend/plugins/background-control/ a nebo jsem ještě tady něco našel http://wordpress.org/support/topic/can- ... -clickable jakou šablonu používáš?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Diky za dalsi tipy. Jdu podporit fotbalisty, tak se na to kouknu pozdeji. Diky

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
stephan: jednoduše...udělej si novej DIV a dej to na stranu kde to chceš mít. a nastav vrstvu z-index:-100 - aby se ti nepřekryl blog při nižším rozlišení.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Obema moc dekuji.

Ted jsem prisel na to proc mi nefungoval ten prvni doporucovany tip. On se mi totiz asi podelal wordpress :D At udelam jakoukoliv zmenu, tak se nic nedeje. Zkousel jsem zmenit sablonu, vypnout widgety a stejne zustalo vsechno pri starem.

Az budu mit trochu vic casu, tak se na to kouknu. Snad to bude jenom nejakej jednodenni problem a zitra to bude zase fungovat :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
stephan: taky mrkni na spodni radek, jestli neni treba problem v pameti. u zakladniho webhostingu je problem v pripade, ze ve WP mas hodne pluginu....nektere pluginy zerou hodne pameti. - pak se ti kompletne zasekne cely WP

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Problem nakonec nebyl v mnozstvi pluginu, ale v aktivovani pluginu Super Cache. Po vypnuti slape vsechno spravne.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Ještě nikdy jsem se nesetkal, že by wordpress měl problém s množstvím pluginů.Tedy myslím na funkčnost webu, něco jiného je pak rychlost. Některé ovšem nepodporuje šablona a některé naopak "nesnesou" ostatní pluginy. Pak dochází k tomu, že vypadne celý web. Mnoho lidí se snaží narvat co nejvíce rozšíření a nekouká na to zda to dokáže vše spolupracovat.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se