Wordpress

Luk1s
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 04.02.2013
Dobrý den, začínám s wordpressem a chtěl bych se zeptat, vždy při výběru šablony je ten layout už pěkně vytvořený ( header, footer , menu ), ale po instalaci je to bohužel očesané. Je možné nějak udělat, aby to bylo po instalaci , tak jak v preview šablony ? Přes SITEORIGIN builder se mi to totiž nedaří nasimulovat.

Děkuji předem za odpověď

Digi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 22
Registrace: 19.07.2015
Některé šablony nabízejí funkci "import demo content", aby to vypadalo přesně jako v preview. Podívej se, jestli to není někde v nastavení nebo na webu vývojáře :-)

maresj
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 07.03.2015
Taky ještě záleží, jestli se jedná o prémiovou (tj. placenou) šablonu, kde je po koupi možné ten obsah naimportovat přes standardní WordPress Importer nebo zda je to nějaká free šablona. Monžná sem hoď odkaz na konkrétní šablonu, ať jsme moudřejší :)

Luk1s
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 04.02.2013
A neznáte prosím nějakou stránku, kde by byli ve free responsive šabloně i demo content? Zatím co jsem se díval tak free šablony to skoro žádne nemají :-(

Jiří Mareš
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 121
Registrace: 04.08.2012
Luk1s píše:
A neznáte prosím nějakou stránku, kde by byli ve free responsive šabloně i demo content? Zatím co jsem se díval tak free šablony to skoro žádne nemají :-(

No záleží, jestli chceš demo content ve smyslu, zobrazit si jen živé demo šablony včetně ukázkových dat a nebo stáhnout si šablonu, kde budou kompletní data a další obsah, který si jen upravíš dle potřeby?

Luk1s
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 04.02.2013
Sháním spíše ty, kde budou kompletní data a další obsah, který si jen upravím dle potřeby...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se