Affiliate

Fini
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 11.05.2018
S radostí představujeme náš provizní systém, kde je pravidelná měsíční provize 10 % z každé objednávky hostingu nebo serveru.

Se správou serverů máme 10 leté zkušenosti a našim klientům se staráme i o složitější technologie jako NodeJS, Oracle, MongoDB nebo Gitlab s deployem a spousty dalších. Snažíme se vždy zákazníkům vyjít vstříc a najít nejlepší řešení pro jejich konkrétní projekt.

Naší největší předností nejsou jen vylaďené servery , ale hlavně naše VPS Centrum, které přes 10 let vyvíjíme pro pohodlnou správu serveru a domén. Snažíme se, aby server zkrotila i sekretářka a daří se nám to.

Můžete se přesvědčit sami a server si nezávazně na 7 dní vyzkoušet zdarma, abyste viděli o čem mluvíme a proč si zákazníci vybírají zrovna naše služby. Další přednost serveru je, že dostanete root přístup + administrátora, který zdarma 60 minut měsičně pomůže vyřešit problém nebo pomoct něco nainstalovat.

Parametry Affiliate programu:
- Cookies jsou nastavené na 60 dní
- Provize je krásných 10 % měsíčně, napořád
- Provizní systém máme naprogramovaný vlastní
- Minimální výplata je 500 Kč
- Propagace i pomocí slevového voucheru

Modelový příklad: Budete mít ve svém účtu 2 zákazníky, kteří mají server VPS Profi za 1080 Kč / měsíc. Z každého serveru je 10 % provize za měsíc 108 Kč. Dlouhodobě.
Čtvrtletní provize je tedy: 108 * 2 * 3 = 648 Kč. Za rok si celkem vyděláte 2 592 Kč

Zní vám to všechno dobře? Tak se pojďte zaregistrovat a dáme vám vstupní bonus 200 Kč.

Budeme se těšit.
Váš Hosting

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se