Aktuální události

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Je někdo z vás prodejce na Aukru? Co říkáte na jejich novou platformu? Osobně s ní mám docela problém, nejen že se mi nelíbí, na to si člověk časem zvykne, ale hlavně je plná chyb!

Myslím, že programátoři ve Zlíně teď asi nepůjdou několik dní domů :-)

Jiří Mareš
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 121
Registrace: 04.08.2012
Plno funkcí tam zatím chybí, třeba taková stránka O mně později nahrazená záložkou Informace od prodejce. Tam si mohli prodejci uvést Obchodní podmínky nebo povinné info ohledně EET. Zatím to u klientů řeším tak, že když už předělávám veškeré grafické šablony nabídek kvůli novému HTML editoru, tak info o EET dávám do zápatí. Je to jediná možnost, alespoň prozatím. Manažer prodeje nejede, snad spustí v nejbližší době, modul AukroWidget generující další nabídky také nefunguje a snad v nejbližší době přestaví novou verzi. Je otázkou kdy?

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Možná škoda, že Aukro pustilo ten polský software. Tady v Polsku Allegro fakt jede, ma silu rekl bych jako stare Aukro s Heurekou dohromady. Dokonce maji i vlastni (brendovanou a nesmlouvanou) dopravu.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se