Chyby

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Já osobně mám statistiky stejné.
Řekl bych, že je to tím, že dotyčný se třeba zaregistruje na CW, ale na WD nepřijde. Máš jej tedy zaznamenaný jen ve statistikách CW. To samé se může stát s registrací na WD.
Nevytváří se ti najednou profil na obou službách.
Více ale řekne sám Otakar ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Peeeeta nejspíš myslel profilem účet, ten se vytváří ve stejnou chvíli (je to u obou služeb ten stejný řádek v DB).
Ale na Copywriting.cz se ti počítají jen ti, kteří přišli na něj a na WebDealu se počítají všichni (tj. i ti vč. Copywriting), číslo by tedy mělo být vyšší na WebDealu. Nicméně jde o chybu a opravím to, takže se budou počítat pouze ti, kteří přišli jen na WD. Údaje o klikách zůstanou, musel bych předělat způsob jejich zaznamenávání, tj. oddělit WD a CW od společného počítání kliků, uvidím, zda mě třeba peeeeta přesvědčí ;-)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
No, celou dobu je to tak, že přivedeš někoho na Copywriting.cz a on pak začne obchodovat na WebDealu, tak máš za něj provize z obojího (z WebDeal.cz i Copywriting.cz). Jenom na Copywriting.cz byly nejasné statistiky.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se