Chyby

buffy
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 15.01.2012
zdravim,

mam dotaz na 2 veci u aukci. kdyz zadam maximum napr. 500, jak to, ze me nekdo prehodi stejnou castkou, i kdyz moje byla prvni?

A dalsi dotaz je na konec aukce. udany cas konce aukce neni finalni a nejak se posouva? jeste 5 min po udajnem konci slo prihazovat...

pokud to nejsou chyby, ale zamer, tak se omlouvam

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
První věc je chyba, ověřím ji a opravím.
Druhá věc je ochrana před příhozem na poslední chvíli, kdy to aukci automaticky prodlouží o 5 minut pokud jsi přihodil v posledních 15 minutách aukce.

buffy
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 15.01.2012
super, diky za odpoved.

co se tyce prvni veci, tak jsem to pozoroval nekolikrat. prihodim 300, zastavi se to treba na 200 a mam nejvyssi prihoz. nasledne po hodine reloadnu a pise to na castce 300, ze prohravam. takto me to dnes docela odradilo od dalsiho prihazovani a u dane aukce jsem nevyhral se stejnou castkou jako "vyherce", ktery stejnou castku prisadil pozdeji.

pokud jde o prodlouzeni, tak to je sice ok, ale predpokladal bych, ze se posune i cas konce aukce, ktery tam sviti, coz se nestalo a povazoval jsem to za chybu. Nevim tak realny konec aukce.

tak snad to bylo aspon k necemu. at se dari s upgradem systemu

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Oboje opraveno. U toho ukončení to bylo způsobeno cronem, který běží v 5 min. intervalech. To už je také nově ošetřeno.

Děkuji za nahlášení.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se