E-shopy

florofactory
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 09.03.2016
Zdravíčko všem,
jelikož jsem si všiml v administraci Shoptetu zajímavých duplicitních a jiných grafických fenoménů, tak bych vás rád požádal o případné prověření, vytvoření ( avšak nedokončení objednávek), zkrátka něco, co vám tam nemusí sedět na vašem pc, prolhížeči, telefonu, tabletu a požádat vás o případné sdílení chyby na mém webu:

http://www.vanoce2016.online/

Díky moc za ochotu
Leoš Kohoutek

PsychologJake
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 05.11.2016
Super, web je průměrný (není se čemu divit, jedná se o klasickou šablonu Shoptetu). Každopádně nápad i myšlenka naprosto geniální, před Vánoci to může být opravdu velmi velký hit.

Doplnil bych tam určitě více informací. Ideální by bylo i třeba udělat vlastní video k tomuto.

Také doporučím zkusit Facebook Ads. Nahoďte tam slušný budget, teď před Vánoci se Vám to určitě vyplatí.

PS: udělejte něco s doménou, klienta to absolutně odradí.

florofactory
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 09.03.2016
Ano, velmi špatně se pracuje bez znalosti kódování a navíc s tak kostrbatým systém jakým se Shoptet na mojí straně jeví. Práce se šablonami je, řekl bych , o vlatní nervy... Zkopírujete odkaz z youtube a přestože v administraci je link správný na stránce už je ten minule vložený. To samé při uploadu fotek.

Doména je opravdu velmi dočasná. normálně mám jinou příjemnou florofactory.eu kterou mám teď kvůli rozsypané záloze presty off.

Video bych mohl natočit ovšem nemám tušení kam ho vložit...
Na Face ads jsem myslel nejspíše dnes je sputím ...
Jinak jedná se o mé produkty a které sám pěstuji, tudíž asi by bylo vhodné to někam umístit...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se