Hosting

HomeatCloud
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 15.07.2016
Zdravíme,
chtěli bychom vám představit další službu Home at Cloud – Public Cloud. Služba veřejného cloudu umožňuje vytvářet a rušit infrastrukturu dle aktuálních potřeb, které se mohou rychle měnit. Během několika minut můžete vytvořit a provozovat server nebo cluster serverů. K dispozici jsou zdroje všeho druhu – instance virtuálních strojů, provozní i storage úložiště, obrazy, síťové infrastrukturní prvky, atd. Pokud je za hodinu nebudete potřebovat, stejně rychle je můžete vypnout/zrušit.

Služba je hrazena v týdenních intervalech zpětně v závislosti na tom, kolik prostředků skutečně využijete. Jestliže nevyužijete nic, nic nezaplatíte. Všechny náklady máte pod kontrolou díky každodennímu přehledu čerpání prostředků v rámci služby Public Cloud, který je k dispozici přímo v zákaznickém portálu na detailu dané služby. Navíc je nastavena defaultní kvóta, takže prostředky lze škálovat pouze do určité míry – škálovatelnost je nicméně samozřejmě neomezená – stačí si zažádat o navýšení kvóty. Celé řešení je postaveno na otevřené platformě OpenStack a enterprise HW společnosti HP. Hlavní výhody služby Public Cloud zahrnují:

• Žádné náklady na fyzickou infrastrukturu
• Účtování pouze skutečně využitých výpočetních prostředků
• Vysoký výkon infrastruktury postavené na enterprise HW společnosti HP
• Neomezená škálovatelnost – nahoru i dolu – navýšení kvóty na vyžádání zdarma
• Vysoký výkon sítě – Neutron DVR
• Přístup ke standardnímu cloudovému API
• Plná KVM virtualizace, otevřená platforma OpenStack
• Konzultace k optimálnímu nastavení služeb zdarma
• Denní přehledy čerpání prostředků služby Public Cloud – náklady pod kontrolou

Přesvědčte se, že využití virtuální infrastruktury Vám umožní snížit náklady. Zkuste si nasimulovat náklady na cloud server od Home at Cloud.
Home at Cloud - Domov pro vaše IT - https://www.homeatcloud.cz/

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
VO mi přijdou silně nevyvážené v neprospěch zákazníka. Na jednu stranu u něj chcete 500 kč za prodlení u platby, na druhou stranu tam nemáte jasné stanovené kompenzace za výpadek Vaší infrastruktury. Nikde u vás nevidím reálné datové limity. Pochybuji že by jste mi nechali volný odchozí traffic do zahraničí atd... Prostě jste další z hosterů, který mají akorát propracovanou reklamštinu,, ale reálné informace aby člověk pohledal.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 HravéPůjčky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se