Kritika stránek

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Není co hodnotit

"Během připojování k databázovému serveru došlo k chybě"
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Mac píše:
Asi chvilkový ranní výpadek. Už vše jede.


jj, asi nějaká ranní nevolnost na webhostingu :-D.

ke grafice: Mám rád jednoduché (minimalistické) weby. ale taky si celkem dost potrpim na grafiku, která webu chybí. Web by si určitě zasloužil minimálně grafiku do hlavičky webu. A asi bych přidal i nějakou doplńkovou barvu pro zvýraznění odkazů.

k obsahu: Co se týče přehlednosti webu, tak bych asi nic neupravoval. možná jen ty anglické popisky přeložit do českého jazIka.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Mac píše:
No, chtěl jsem místo té vlaječky erb a asi by se hodil i nějaký fotbalový motiv, když mi tam ten fotbal tak hezky převládá, ale nějak si s grafikou zatím netykám. U postele už sice mám pár týdnu připravenou příručku ke GIMPu, ale zase to ale... pořád ji ne a ne otevřít. :-)


já teda zásadně Photoshop

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
V první řadě bych měl pro tebe dvě upozornění a to, máš práva k těm fotkám u článků? Propaguješ cizí sázkovky? Docela si zahráváš v obou případech, ale to je na tobě ;-)

Jinak bych osobně zapracoval na celé hlavičce webu, v současné podobě mi tam moc neladí (moc tmavá, nevýrazná, nezajímavá). Dál nevím co radit, jelikož bych osobně použil nějakou více sportovní šablonu, když už to máš zaměřené takto ten web.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mac píše:
Fotky z fotbalu jsou moje vlastní - "... kde Karviná hraje, tam je prostě Ráj, stadion náš křičí dávej góly, hraj...", ty další z Wiki a recenze můžu psát na co chci, ne? Už pár let tady máme svobodu slova. :-))) I když máš pravdu, že dávat je k těm živým přenosům bych nemusel - u dalších už bude jen Tipsport a Chance, moje dvě nejoblíbenější. A s preview v hlavičce dám ty upoutávky asi taky pryč - asi určitě. Kdo se o "gambling" zajímá si je najde i tak a ostaní jimi obtěžovat nemusím. ;-)

S šablonou si pořád hraju, ale já a grafika to nejde zatím moc dohromady. Co jsem psal, pořád platí, příručka ke GIMPu je pořád u postele.

Díky za připomínky.


GIMP je dobrý, ale photoshop je stále photoshop.
Jinak s těmi obrázky z wikipedie bych to neviděl tak moc slibně. Četl jsi jejich pravidla?
Skoro dole, je odkaz obrázků :
Kód: Vybrat vše
http://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:Autorské_právo
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Pokud je to obrázek a je u něj "... autor tohoto díla, jej uvolnil jako volné dílo, a to celosvětově..." tak si s ním můžeš dělat víceméně co chceš, jen musíš zachovat jeho licenci, takže kdokoli si ho od tebe z webu vezme a může si s ním opět dělat co chce.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
freez píše:
Pokud je to obrázek a je u něj "... autor tohoto díla, jej uvolnil jako volné dílo, a to celosvětově..." tak si s ním můžeš dělat víceméně co chceš, jen musíš zachovat jeho licenci, takže kdokoli si ho od tebe z webu vezme a může si s ním opět dělat co chce.



To sice ano, ale co když jej tam vložil někdo, kdo na něj autorská práva neměl ;)

To Mac: No když to postupně budeš mít pokryto svými obrázky, tak je pak budeš muset tyto z wiki vyměnit, aby jsi měl jistotu a minimálně proto, je lepší mít své obrázky již teď.

Jinak s tím photoshopem to chápu. Ale jak říkám photoshop, když víš jak je nejlepší volba. Ale GIMP je dobrá alternativa.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mac píše:
Fotky z fotbalu jsou moje vlastní - "... kde Karviná hraje, tam je prostě Ráj, stadion náš křičí dávej góly, hraj...", ty další z Wiki a recenze můžu psát na co chci, ne? Už pár let tady máme svobodu slova. :-))) I když máš pravdu, že dávat je k těm živým přenosům bych nemusel - u dalších už bude jen Tipsport a Chance, moje dvě nejoblíbenější. A s preview v hlavičce dám ty upoutávky asi taky pryč - asi určitě. Kdo se o "gambling" zajímá si je najde i tak a ostaní jimi obtěžovat nemusím. ;-)

S šablonou si pořád hraju, ale já a grafika to nejde zatím moc dohromady. Co jsem psal, pořád platí, příručka ke GIMPu je pořád u postele.

Díky za připomínky.


Tady nejde o to, že by si nemohl psát recenze na co chceš, jen by se dle zákona neměli propagovat cizí sázkové kanceláře (nesmíš na tom vydělávat) a ty tam máš affil, tak jsem to myslel ;-). Jinak mě osobně je to naprosto šumák a dělej si co jen chceš, jen jsem tě chtěl ušetřit problému.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
alijosha píše:

Tady nejde o to, že by si nemohl psát recenze na co chceš, jen by se dle zákona neměli propagovat cizí sázkové kanceláře (nesmíš na tom vydělávat) a ty tam máš affil, tak jsem to myslel ;-). Jinak mě osobně je to naprosto šumák a dělej si co jen chceš, jen jsem tě chtěl ušetřit problému.


Je milé někoho ušetřit problémů, ale někdy je asi nutné si ty problémy zkusit, aby člověk pochopil, že se mu to nevyplatí.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Přesně tak, každý je svého štěstí strůjce ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Žij v tom domnění, že se nic nestane klidně dál, jen by si se měl vždy zajímat o věci dříve, než něco začneš dělat. Já si to nevymyslel a ani ti ty dolary nezávidím, neboj ;-)

http://www.mediaguru.cz/2012/02/soumrak ... ni-loterie
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ne, v pohodě, já to neberu nijak osobně, diskutujeme, ne? :-)

Tvůj web na mě nepůsobí nijak špatně, jen jsem tě upozornil na ty sázkovky, abych tě varoval a nenastali pro tebe třeba zbytečné problémy. Dle mě nebude nikoho zajímat, jestli z toho něco máš, nebo kam ti to platí, ale mrknou na web, je tam affil a si jasný. Tedy alespoň tak bych si vykládal případnou kontrolu. Je jasné, že se okamžitě a každému, kdo affil použije hned něco nestane, ale proč pokoušet štěstí.

Jinak, kdybych mohl poradit ohledně vzhledu, zkus se inspirovat třeba podle těchto dvou šablon.
http://www.mvpthemes.com/gameday/
http://www.mvpthemes.com/resportsive/
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ještě bych přeložil to: LATEST HEADLINES

Dále, proč jeden článek publikuješ v xxxx rubrikách (dokonce i v nezařazeno)? Nestačilo by to publikovat jen v jedné a použít štítky?

Když už někde píšeš nějaké střelce, tak by to chtělo to nějak oddělit, kdo je z jaké strany vlastně.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se