Kritika stránek

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Jelikož se to stejně zvrhne do kritiky webu, tak jsem to dal sem. :-)

Jelikož stále více a více zlodějů a parazitů používá různé formy blokace reklam + se k nim přidávají už i přímo prohlížeče, tak řeším problém...
JAK MONETIZOVAT POLITICON.EU?
- momentálně tam mám sKlik, podčlánkovku, ads.ranky + vlastní bannerovou sít BLAT
- mám i nabídku direct inzerce, ale nikdo to nechce (a dávat to za nějakou směšnou částku nebudu)
- paywall jsem už zkoušel - nejdřív jenom odemčení za sdílení, ale kriticky se mi zvedl bounce rate

díky

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Skoda, ze to neni na .cz domene...

Osobne bych pracoval na zvysovani navstevnosti a sel podobnou cestou jako zpocatku PL - poskytl politikum misto nakecani zadarmo. Casem az budes mit navstevnost, si za to radi priplati.

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
cz doménu má nějaký eshop

- podobný přístup jako parladementní lžisty to původně mělo, ale nikdo o to neměl zájem, když to nemá čtenost
- v současnosti to funguje na modelu, že autoři dostanou 90% z toho co vydělají reklamy, ale ty nevydělají tolik aby to autory udrželo. takže hlavní důvod monetizace je, abych měl z čeho platit autory
- ta návštěnvost má dva problémy - co je vlastně návštěvnost? a bez velkého množství obsahu se návštěvnost buduje špatně a obsah neudělám bez budgetu
- připlácení - 99% inzerentů požaduje návštěvnost srovnatelnou s novinkama a hlavně požadují garanci že každá utracená koruna jim aspon 3-5 korun přinese

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
No jo no., kdysi pro podobne pripady existovalo spojeni “bez penez do hospody nelez”. Ja myslim, ze to je univerzalni, i v podnikani. Kdyz uspet v podnikani, bud investovat penize, cas nebo skvelou myslenku a cas:)

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
tak časem lidi nezaplatím a peníze se vydělat moc nedají protože [výše zmíněné důvody]

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se