Kritika stránek

rttvsk
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 07.01.2018
Dobrý deň, rád by som vás poprosil o hodnotenie mojej stránky www.rttv.science , ktorej sa venujem už dlhší čas. Vopred ďakujem za hodnotenia.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Martina Polamová
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 14.03.2018
Bože, proč ta příšerná doména? Kdo si ji zapamatuje, vyhraje zlatého bludišťáka. Když přijdu na web, absolutně nevím, o čem ten web je. O přírodě? Zámcích? Hradech? Vědě? Stránka města? O čem? Na hlavní stránce jsou 4 články o Nových Zámcích, publikované hned za sebou. Pokud je to nějaká lokální stránka, ok. Pak ale nechápu tu doménu. Po návštěvě webu jsem hodně zmatená.

Chtělo by to prostě na úvodní stránku dát co to znamená RTTV. Nevím to totiž ani já, ani Google.

Rozklikla jsem katalog hradů. Hrad Tematín. Minimálně 3 chyby/překlepy v jednom odstavci. Nejednotná velikost písma. Píšeš, že to, jak se dostat na hrad,je v mapě. Žádná mapa tam není. Vlastně nikde není mapa, přestože na ni odkazuješ pořád. Jestli je někde schovaná, tak pardon, ale čtenáři ji také hledat nebudou. A odejdou. Máš tam katalog hradů, ale žádné fotky k nim. Abych se něco dozvěděla, musím jít na jiné weby. A jako čtenář chci mít all in one. Všechno na jednom místě.

Tipy na výlety. Opět žádné obrázky. U takových věcí prostě obrázky musí být - hrají tady totiž hlavní roli. ...Máš tam tip na výlet, obce Štos a máš uvedeno, že je to 400 Km od Bratislavy. Opravdu relevantní údaj. Spíš by to chtělo směrovku na první větší město co je poblíž. Písmo vůbec nerozlišené, oči se v něm ztrácí.

Živé vysílání. Kde nic, tu nic.

Celkově gramatika textů je na velmi kritické úrovni. A to jsem Češka a tudíž nevidím typické "slovenské hrubky".

Asi jsem úplně mimo, protože neznám slovenskou krajinu, takže vůbec nevím, zda to je tedy lokální stránka a všechny tipy na výlety apod. jsou z okolí nebo...nebo nevím.

Co se mi však líbí, je design. Myslím design hlavní stránky, náhled článků apod. Rozhodně by to však chtělo dodělat členění textu, sjednotit styl apod.

PeKr
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 92
Registrace: 20.04.2017
je zajímavé, že práci s rozmístěním reklam si dá každý:)
dopřeložit template do daného jazyka tak to je už zbytečné
fascinující url máš například tato je parádní
rttv.science/ludia-ktorym-nie-je-jedno-ako-vyzera-prostredie-v-ktorom-zijeme-zbierali-smeti-pri-moste-kauflandu/

titulky popisky alt texty bez zájmu ignorace

Nepochopil jsem o čem ten web je

rttvsk
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 07.01.2018
Ďakujem za hodnotenia. Template je plne preložený :). RTTV je internetová televízia o Nových Zámkoch, ale na webe nájdete aj katalóg hradov a tipy na výlety. Pokúsim sa web vylepšiť na základe vašich hodnotení.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
PeKr
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 92
Registrace: 20.04.2017
Please read our Comment Policy before commenting.

rttvsk píše:
Ďakujem za hodnotenia. Template je plne preložený :). RTTV je internetová televízia o Nových Zámkoch, ale na webe nájdete aj katalóg hradov a tipy na výlety. Pokúsim sa web vylepšiť na základe vašich hodnotení.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se