Kritika stránek

ducky
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 20.12.2012
Prosím o kritiku tohoto webu https://www.coverdale.cz/. Web ještě obsahově není dokončen. Jak na vás působí? Našli jste nějaké chyby? Co byste změnili?
Díky moc

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 90
Registrace: 03.04.2017
Hlavní stránka příliš ukecaná a tím pádem odrazující. Leda by se k Vám dostávali klienti na osobní doporučení, pak to buď učtou nebo rovnou přejdou na kontakt. Každopádně hlavní stránka bohatě stačí takto: https://www.coverdale.cz/sluzby/ A podobně bych nerozkecával zbytek. Jde Vám o to navázat kontakt - resp. aby Vám potenciální klient zavolal, či napsal. Nejspíš v takové situaci je v nesnázích, má stresy, strach, nepotřebuje romány. Potřebuje okamžitou pomoc. Zkuste se vžít do jeho situace a sednout k Vašemu webu se stejným pocitem a v situaci, kterou řeší on. Vžijte se.

ducky
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 20.12.2012
Vašku díky, ale proč by měl mít náš klient stresy a strach? Z vaší odpovědi je vidět, že jsem odvedl mizernou práci, protože došlo k nepochopení webu.

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 90
Registrace: 03.04.2017
Protože tam nabízíte třeba "Konfliktmanagement" Nebo myslíte, že to si objedná někdo, kdo je v naprosté pracovní pohodě, má skvěle si rozumějící tým a zavolá Vám: "Dobrý den, v naší firmě máme dneska všechny úkoly hotové, stihli jsme to ještě tři hodiny před koncem pracovní doby. Kolegové se už těší, jak spolu po práci vyrazíme na pivo, protože je pátek a můžeme se z nějaké kocoviny vyspat. Ale napadlo mě, že bych měl v rámci prevence u vás objednat konfliktmanagment, abychom měli takhle skvělou a výkonnou partu dalších deset let."

Ale klidně mě vyveďte z omylu. Nemyslím to nijak ironicky. Jen situaci vždy řeším z pohledu klienta. Z Vašeho pohledu jste řešili, abyste měli nějaký web plný informací. Ta stránka Služby je cesta, kterou byste měli jít se zbytkem webu. Aby bylo jasně vidět, co děláte a PŘEDEVŠÍM ZÍSKALI KONTAKT NA ZÁKAZNÍKA. Nebo se mýlím a chtěli jste, aby si lidé početli.

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 195
Registrace: 27.09.2011
Kdo je vas klient?

V odpovedi na tuto otazku se skryva JAK i PROC...

Jakmile budete odpovedi znat, uvidite web razem jinyma ocima. Pak uz jen odpovedet na otazku “Proc by si meli zakaznici koupit prave nasi sluzbo od nas” a budete mit vyresenou druhou vec, kterou na webu postradam.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se