Kritika stránek

romanp112
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 22.03.2018
Dobrý večer.
Momentálne ešte vo štádiu plnenia. Za každú reakciu budem vďačný. Zatiaľ ďakujem.
https://hipkins.sk/

Hagen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.05.2017
Viděl jsem to na mobilu jen v rychlosti. To logo je strašný. Web mi přijde v pohodě. Jen se zeptám a ty ceny jsou konečné? Pokud ano to si někdo koupi 30 kalhot , aby měl dopravu zdarma? To mu nevěřím :)

-- 23. 03. 2018 06:52 --

Viděl jsem to na mobilu jen v rychlosti. To logo je strašný. Web mi přijde v pohodě. Jen se zeptám a ty ceny jsou konečně? Pokud ano to si někdo koupi 30 kalhot , aby měl dopravu zdarma? To mu nevěřím :)

romanp112
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 22.03.2018
Čo sa týka loga, vec názoru. Porozmýšľam, ale chcel som niečo jednoduché. Ceny nie sú reálne, je to zatiaľ pustené len pre vás a na testovacie účely.
Každopádne ďakujem za info.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
To logo je low a zdá se mi, že se ten web dlouho načítá. Na GTmetrix ten web vytuhnul úplně, druhý pokus 7,2 s. Což je dost. Špatný JS. Vypadá to i na low hosting.

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Ten obrovský obrazek na uvodní strance ktery odkazuje na Elegantné legíny bych dal pryč. Po kliknití na Elegantné legíny máte useklé Y na konci. To logo je taky hodně slabé. Vlastně celou themu bych vyměnil. No prostě je co vylepšovat.

anubis
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 30.03.2018
Na ultrawide monitore je horor taketo stranky studovat. Osobne, pokial nemusim nutne na takej stranke zotrvavat, okamzite odchadzam. Urcite by som ohranicil maximalnu sirku stranky do 1200px max.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se