Marketing

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Zdavím všechny,

Chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z espoluprace a taky jak u espoluprace funguje schvalovaní provize nebo nechápu proč mám jeden den konverzi za schválenou a druhý den najednou za neschválenou (to dostavá každá konverze automaticky ze je schválená? proč se mi objeví že je zamítnutá až na druhý den celý proces nemá trvat dýl jak 30min?)

Díky za všechny příspěvky :)

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
to máš stejné jako všude
Espolupráci znám dlouho
Domnívám se, že trpí megalomanickým bludem.
Někde jsem slyšel, že prý to dělají z garáže možná dnes už mají někde kancelář.

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Díky za reakci,
já že v tom má procenta % barta že by na to s*al
a navíc je to platba za lead za dnešek čtyři zitra bude zase zamítnuto :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
katalog píše:
Zdavím všechny,

Chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z espoluprace a taky jak u espoluprace funguje schvalovaní provize nebo nechápu proč mám jeden den konverzi za schválenou a druhý den najednou za neschválenou (to dostavá každá konverze automaticky ze je schválená? proč se mi objeví že je zamítnutá až na druhý den celý proces nemá trvat dýl jak 30min?)

Díky za všechny příspěvky :)


Nejspíš máš nastavenou provizi za koverzi - pokud žadatel nedodá co má, nezaplatí ovřovací poplatek 1 kč (ne všude) nebo si vezme půjčku jinde a odstoupí od záměru, pak ti provizi stornují.

Pokud máš platbu za lead, tak je potřeba to hlídat a občas systémy vystřídat. Je docela zábavné, jak se po měsíci vždycky ozvou s hláškou typu "vaše aktivita byla zaznamenaná naposledy v ... . Kde je problém?" nebo "zvýšili jsme provize" :-D

sheby94
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 16.11.2013
Nic jsem na tom nevydělal, možná leda bys měl stránky založené přesně na to téma. (pujčky atd. . )

Vektor555
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 19.02.2018
POZOR na espoluprace.cz PODVOD! CHCEM UPOZORNIŤ VŠETKYCH AFFIL PARTNEROV NA NOVY TRIK OKRÁDANIA O LEADY !!!

Dávajte si pozor na espoluprace.cz ja osobne neodporúčam! Mam tam človeka, ktorý mi potvrdil že sa robia podvody s leadmy na pôžičky pre český trh . Funguje to asi takto : Vy máte hodený na webe inframe napríklad na Provident CZ a ked Vám ho návštevník vypíše tak jeho údaje idú okamžite aj do HomeCreditu, ProfiCreditu a inych pôžičkových spoločností a samozrejme Vám nikto proviziu za tieto pôžičky nepripíše!!! Tento podvod už funguje veľmi dlho a odhaliť sa dá len cez duplicity. Vy sami vypište na kamoša Provident a uvidíte že keď vypíšete Proficredit bude tam hneď duplicita!

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Vektor555 píše:
POZOR na espoluprace.cz PODVOD! CHCEM UPOZORNIŤ VŠETKYCH AFFIL PARTNEROV NA NOVY TRIK OKRÁDANIA O LEADY !!!

Dávajte si pozor na espoluprace.cz ja osobne neodporúčam! Mam tam človeka, ktorý mi potvrdil že sa robia podvody s leadmy na pôžičky pre český trh . Funguje to asi takto : Vy máte hodený na webe inframe napríklad na Provident CZ a ked Vám ho návštevník vypíše tak jeho údaje idú okamžite aj do HomeCreditu, ProfiCreditu a inych pôžičkových spoločností a samozrejme Vám nikto proviziu za tieto pôžičky nepripíše!!! Tento podvod už funguje veľmi dlho a odhaliť sa dá len cez duplicity. Vy sami vypište na kamoša Provident a uvidíte že keď vypíšete Proficredit bude tam hneď duplicita!


To je hodně odvážné tvrzení. Já s nima nikdy problém neměl a co sem tam mám možnost (s jejich vědomím) vidět čísla svých zákazníků, tak vím že jim to též generuje leady.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Hele to je už 5 let letí to no :)

Ona ta duplicita je tam hlavně proto že espoluprace si sbírá leady hlavně pro sebe až pak následně posílá do společnosti. Espoluprace stěmi leady pak pracuje dál odesílá emaily atd.

Espoluprace mi u půjček prostě dycky vycházela nejhůř, ty vysledky byly tragické :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se