Marketing

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
zdar. sháním nějaký program nebo online systém pro hromadné rozesílání sms (aby měl zásobník na kotakty, tel. čísla a zajímá mě taky cena za 1 sms).

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Používal jsem SMSmanager.cz, sms chodily, ale když jsem si chtěl dobít kredit, tak se nepřičetl a podpora nereagovala.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Otakar Pěnkava: aha. ja jsem si dneska dobil kredo na emailu Seznam.cz - stará verze podporuje rozesilani SMS (ta nova uz ne :-( )
dáš tam čísla hezky za sebou a už se to odesílá.

jinak zajímavě vypada i Kubik SMS http://www.dreamcom.cz/ - umí to prý odbavit kontakty přímo v Excelu.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
To spíš asi využiju jestli někdy v budoucnu budu provozovat třeba zelenou linku 800... taky o tom uvažuju. Zatim spíš ale hledám nějaký systém pro hromadné rozesílání sms...zatím jsem našel za 1,20 Kč/sms ... uvidím jestli tam bude nějaký limit na počet odeslání stejného textu

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
1,2 Kč za SMS? kolik jich budeš chtít posílat za měsíc? kolik SMS budeš posílat za měsíc? možná by se ti vyplatil neomezený tarif od nějakého operátora
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
1,2 Kč je docela drahé ne? Beru v potaz to, že u operátora mám sms za 0,9 Kč a chytrý mobil ti zprávu rozešle též hromadně (nevím, kolik je tam případné omezení, ale tak na dvakrát, třikrát by to nebylo zase tak hrozné případně a zabere to pár minut). Jak píše idp, tak by řešení mohlo být neomezený tarif.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
SMS za 1.2 Kč je drahá, SMSmanager (kdyby šlo dobít kredit) nabízí za 0.6 Kč, Axfone za 0.95 Kč (záleží od objemu).

Spogebooob
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 22.05.2018
A co GoSMS? SMS tam je za 0,79,-, když pak budeš posílat větší objemy, tak se lze domluvit na lepší ceně.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se