Nápady & návrhy

Chtěli byste desktopového klienta pro WebDeal?
56%
44%
Celkem hlasů: 16
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Zdravím, touto cestou bych se rád zeptal, jestli byste uvítali něco jako desktopového klienta pro službu WebDeal.cz

Představoval bych si to tak, že by šlo o nějaký malý, jednoduchý prográmek, který by byl při zapnutí minimalizován "do oblasti hodin ve start liště" a vyskakovala by nová okna, pokud by uživatel dostal soukromou zprávu, pokud by se objevila nová odpověď v tématech apod. (samozřejmě by šlo vše nastavit).

Pokud byste něco takového chtěli, napište sem, jak byste si to představovali a co by to všechno mělo a nemělo umět :)

Jinak budu rád, když budete hlasovat v anketě!!!!


Diky
Rafan
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To je dobrý nápad, dovedl bych si to představit, pro nové příspěvky, nebo sledovaná témata, nové SZ, ale i ranky, příhozy na sledovaných a vlastních aukcích, přehození u aukce kde se účastním, jo možností je víc, ale tohle by bylo dobrý.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já si myslím, že je to dobrý nápad a osobně bych to uvítal.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Spíš bych to uvítal na iOS (android, wp), kde neni tak pohodlnej prohlížeč.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Určite by som to využíval a chválim za výborný nápad :) Ak máš na to vedomosti a chuť, tak by som sa do toho pustil. Využívané to bude určite. Čo sa týka vecí na ktoré by som to využíval, tak freez popísal cca to, čo by som si tam predstavoval.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Já bych něco takového určitě nevyužil, protože se obecně snažím minimalizovat veškerá okna, která na mě vyskakují a zbytečně mě rozptylují. Takže z mého pohledu bych se soustředil spíše na další vývoj WD a ne na desktopového klienta.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
-kst- = samozřejmě vývoj WD je prioritou a toto je pouze jakýsi dotazník, který nám v budoucnu třeba pomůže zjistit, jakým směrem se budeme ubírat :) Neznamená to, že hned dneska oba zasedneme a budeme programovat desktopového klienta :P
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Jan Paluska píše:
-kst- = samozřejmě vývoj WD je prioritou a toto je pouze jakýsi dotazník, který nám v budoucnu třeba pomůže zjistit, jakým směrem se budeme ubírat :) Neznamená to, že hned dneska oba zasedneme a budeme programovat desktopového klienta :P


OK, já se jen bál, abyste nebyli jako já - vždycky mě něco nadchne tak, že skoro všeho nechám a dělám jen to jedno a na ostatní věci není čas (zkrátka asi moc těkám) :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
-kst- = to určitě ne, my máme jasně dané priority a podle toho pracujeme :) Navíc program bych stejně asi realizoval já, protože implementaci skriptů a vývoj WD má na starost Ota :) Já mu tady do kódů nehrabu :) Kdyžtak něco dělám externě a on to sem potom implementuje

// Všiml jsem si, že jsem téma založil v blbé sekci a tak jsem si jej přesunul
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jsem rád, že to vítáte, sám to využívat nebudu, protože můj online time == čas na WebDealu a pokud vyvíjím, tak mě do diskuze nikdo nedostane :-). Honza mi to už dřív navrhoval (nebo něco obdobného), ale tenkrát jsme to zavrhli. Vývoj fóra by to neovlivnilo, protože to si vyvíjím sám.

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Taky si myslím, že je to dobrý nápad. Určitě bych to uvítal a využíval.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Nápad dobrý , osobne ale zdielam rovnaký názor ako -kst-...

Keert
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 43
Registrace: 05.12.2011
Byl by nějaký přínosný rozdíl mezi tímto desktop klientem a klasickým upozorněním e-mailem (nová PM, sledování témat apod.)? Navíc v rámci poštovního programu se ty informační okna můžou zobrazovat taky. A na upozornění na nové příspěvky a témata jsou RSS čtečky. Jen jestli by to nebylo programování něčeho, co už je dávno dobře vymyšlené. :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Keert - tak samozřejmě se v podstatě dají všechny funkce klienta využívat již teď (pomocí e-mailu, RSS apod.) akorát že klient by byl realtime, takže by se upozornění ukazovala ihned. Také bychom tam jistě zavedli nějaké "bonusové" funkce, nad kterými neustále přemýšlíme :) Ale člověk to neposoudí, dokud to nevyzkouší :)

Jinak jsem rád, že se k tomuto tématu vyjadřujete a hlasujete, pomůže nám to.

Díky
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Na počítač je to zbytečné. To bych raději uvítal pořádnou mobilku nebo, jak už bylo řečeno výše, aplikace na mobilní OS. Odpovědi na nové příspěvky mě nedonutí takový program nainstalovat, soukromé zprávy mě brnknou na mobilu (email) a v prohlížeči (opět email), takže také není důvod. Zaměřte se na lepší věci. :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se