Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Vážení uživatelé,
WebDeal prošel několika revolučními změnami, které mají za cíl vrátit fórum zpět do sedla. Po téměř roce co WebDeal funguje, fórum opouští Jakub Senko. Došlo k tomu po vzájemné dohodě, kdy Kuba už neměl čas na fórum a sám jsem jej nestíhal ukočírovat. Nicméně WebDeal nikdy nebyl tvořen jako one man show a Jakubovu pozici nahradí Jan Paluska (pes502). Poprosím abyste mu psali vaše dotazy a mně jen dotazy na technickou stránku WD. Technický vývoj fóra povedu nadále já, nic se na tom nemění. Prioritně se dodělají ty nejrozdělanější věci a až poté se budou plánovat nové služby, kterých ovšem nebude hodně, zato každá bude propracovanější.

Kromě personálních změn se myslelo i na zpestření pobytu na fóru. Nově naleznete na fóru sekci Rozhovory, kde povedeme rozhovory se zajímavými, známými i méně známými lidmi. Sami budete moci navrhovat otázky, dávat nám tipy na lidi, kteří jsou svým způsobem zajímaví.
Jako prvního jsme vybrali zakladatele hostingu Banán.cz Mgr. Radovana Kalužu. Sami budete moci přispět s vlastní otázkou.

Výjma výše zmíněných novinek se můžete těšit na virtuální měnu na fóru tzv. WebDeal Body (aka WB). Webtrh zpoplatňuje, my jdeme opačným směrem, zároveň se budeme snažit udržovat určitou kvalitu. Vstup do přehledu Bodů naleznete v bílém menu, hned mezi odhlásit a zprávami. Body lze získat pomocí aktivity na fóru, například založením aukce, ohodnocením hostingu atd. možností je spousta, kompletní seznam ocenění naleznete zde. A protože měna by ztrácela smysl nebýt několika možností využití, myslelo se i na tohle. Seznam všech možných způsobů jak body utratit naleznete zase zde. Samozřejmě můžete pomoci kamarádovi a posílat si body vzájemně mezi uživateli.
Body přibývají pomalu? I na to je WebDeal připraven, lze si jednou za den hodit mincí a získat tak více bodů jednodušší cestou.

WebDeal Body lze získat i pomocí lidí, které přivedete na fórum a tímto se dostávám k poslední novince a tou je affilate systém, každý uživatel má svůj jedinečný odkaz, pomocí kterého poznáme, kdo uživatele na fórum přivedl. Zde získáte tolik bodů jak budete aktivní a aby se eliminovaly nečestné duše, tak za registraci takového uživatele získáte podstatně méně než za jeho další aktivitu.

Rozhovory a virtuální měnou to rozhodně nekončí, do budoucna pro vás chystáme velmi vítané novinky (nejen technického rázu).

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Změna směru na WT nepřinesla moc dobrého. Doufám že tady to bude naopak.

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
super krok kupředu (jen ta megakomunita pořád schází:) )!

bude možné WB zakoupit/ získat jinak než je uvedeno na stránce Jak je získat?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Milan_B: Snažíme se o to, aby to bylo naopak. WT šlo směrem zpoplatnění a tím zkvalitnění obsahu. Nicméně to není jedinný způsob a lze tohoto efektu docílit i jinak.

berkas1: Ano, půjde si je zakoupit i za peníze. Zatím to ale nelze (jen po domluvě), systém se musí ustálit, tak aby byl vyvážený poměr mezi real cash a WD Body. Na komunitě se teď budeme snažit pracovat.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mě se změny zde líbí a vítám je. Proto mám i rád toto fórum :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se