Platební způsoby

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Dnes mi prišiel email, že zavádzajú nové poplatky na nečinné účty, mám tam zablokovaný účet - heslo som zadal opakovane ale zle, tj. nedá sa prihlásiť ani vygenerovať heslo. Údaje od účtu boli fake, použil som ho asi 1 krát niekoľko rokov dozadu, dovtedy neboli žiadne poplatky a teraz nemám možnosť účet zrušiť ani kontakt na podporu nie je nikde, žiaden email len adresa v zahraničí. Ako by ste to riešili ?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Marek L. píše:
Dnes mi prišiel email, že zavádzajú nové poplatky na nečinné účty, mám tam zablokovaný účet - heslo som zadal opakovane ale zle, tj. nedá sa prihlásiť ani vygenerovať heslo. Údaje od účtu boli fake, použil som ho asi 1 krát niekoľko rokov dozadu, dovtedy neboli žiadne poplatky a teraz nemám možnosť účet zrušiť ani kontakt na podporu nie je nikde, žiaden email len adresa v zahraničí. Ako by ste to riešili ?



A oni mají na tebe adresu? Nebo číslo účtu nebo nějakou možnost jak tě dohledat? Potřebuješ ten účet?

Pokud jsou všechny odpovědi ne, tak bych to neřešil. :)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Mám ten istý problém :) Mám tam cca 60€ tak zvažujem, že im normálne napíšem poštu do anglicka či kde to sídlia aby mi ho odblokovali. No ak máš fake údaje, tak to asi nepôjde. Vôbec by som to neriešil...Ak tam nemáš peniaze tak ti asi len zrušia účet a je...Pri fake údajoch vlastne ani nebudú mať inú možnosť. Ak tam máš peniaze tak ti budú odoberať z toho čo tam máš a neviem či je nejaká možnosť ako to odblokovať.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
peeeeta píše:


A oni mají na tebe adresu? Nebo číslo účtu nebo nějakou možnost jak tě dohledat? Potřebuješ ten účet?

Pokud jsou všechny odpovědi ne, tak bych to neřešil. :)


BU som tam nepridával, údaje boli tiež fake a účet je zablokovaný tiež už viacej ako rok, dva..účet nepotrebujem.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Marek L. píše:

BU som tam nepridával, údaje boli tiež fake a účet je zablokovaný tiež už viacej ako rok, dva..účet nepotrebujem.



Tak to neřeš. ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
It's a beautiful day.
no cooking

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
tim píše:
It's a beautiful day.


Čo si tým chcel povedať ?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se