Platební způsoby

sikec
WD Trader: 4.5/5

Registrace: 15.07.2011
Má PayPal nějaký affiliate program? Jaké jsou tam podmínky? Je to výhodné? Používá to někdo? Něco málo jsem o tom četl, ale není nad osobní zkušenost :-)

Wladass
WD Trader: 4.43/5

Registrace: 13.09.2011
Nejdřív si najdi, co PayPal je a pak se ptej :) Z tvého příspěvku je evidentní, že o tom nemáš ani páru.
Největší ceník domén na českém internetu. Vše pro geeky na Geekforum.
 Jak optimalizovat náhledy webu na Twitteru

sikec

Mno řekl bych že vím co je PayPal...a ty seš trouba, to je taky jasný:-). Když neznáš odpověď tak nekafrej...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Registrace: 14.02.2011
Sikec, skôr ako niekoho označíš za troubu, tak sa zamysli nad sebou, neber to ako urážku, ale ako vidíme, tak o paypaple toho zrejme príliš veľa nevieš..

sikec

No Marku, neber to jako urážku, o paypale toho moc nevím to je pravda, ale já se ptal, kdo má zkušenosti s jeho affiliate programem, zda funguje a tak. Pokud jste o něm s Wladassem nikdy neslyšeli, tak to neznamená že neexistuje...

freez
WD Trader: 4.6/5

Registrace: 29.10.2011
Já jsem se tedy o paypal nezajímal až tak detailně, ale myslím že affiliate od paypalu (jestli se to dá tak nazvat) oni to nazývají bonusový program, je o tom že najdeš firmu co si zřídí paypal pro platby svých klientů a pak následně můžeš mít provizi z peněz které firma od zákazníků přes paypal přenese. Jseš tak nějak dealer paypalu, co jsem se tak tenkrát o tom dočetl není to tak jednoduché se stát jejich partnerem a vím že to mělo zahrnovat všechny možné formy propagace, jako email marketing, atd a to členství v jejich bonus programu snad nebylo zdarma, ale něco to stálo. Nikdy jsem se tam neregistroval, takže nevím jak to v reálu funguje, odradilo mě právě to že nenabízíš lidem, ale nabízíš firmám systém plateb přes paypal, to bude asi to na co tu kluci naráží.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

sikec

Aha...no já myslel, že je nějaký affiliate Paypal link, přes který když se někdo zaregistruje, tak ty dostáváš z každé jeho platby nějaký zlomek. Bohužel jsem o tom našel spíše kusé informace a několik let staré. Ale díky freezi :-)

Wladass
WD Trader: 4.43/5

Registrace: 13.09.2011
Nic takového co popisuješ neexistuje, pokud by existovalo, tak by to využívaly stovky firem, ne-li tisíce. Na PayPal mi denně chodí platby, takže bych netvrdil, že tento systém neznám.
PS:Označení mé osoby jako "trouba" bych bral jen od člověka na určité úrovni.
Největší ceník domén na českém internetu. Vše pro geeky na Geekforum.
 Jak optimalizovat náhledy webu na Twitteru

sikec

No tak se hned neurážej...za troubou byl smajlík. Ano, jsem pod tvou úroveň. Tak se nerozčiluj a buď dobrý a rozvíjej svůj klid.
Podívej se na toto vlákno, je staré, ale něco se tam píše nebo ne? http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=618470

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se